Producenci
Philips Monitor 346P1CRH 34''VA Curved HDMI DP USB-C
Opis
Wygoda pracy dzięki wyraźnemu panoramicznym ekranowi
Zakrzywiony wyświetlacz Philips Brilliance o rozdzielczości WQHD z technologią DisplayHDR 400 zapewnia wyraźny rewelacyjny obraz. Port USB-C i bezpieczna wysuwana kamera internetowa z obsługą funkcji Windows Hello zwiększają wydajność. Wyświetlacz dba o Twoje oczy obsługuje specjalne funkcje, co zostało potwierdzone certyfikatem TUV.
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | 346P1CRH/00 |
| Proporcje obrazu | 21:9 |
| Przekątna ekranu | 34'' |
| Typ matrycy | VA |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Zakrzywienie ekranu | 1500 R |
| Obszar widzialny w pionie | 333.7 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 797.2 mm |
| Plamka matrycy | 0.23175 mm |
| Rozdzielczość | 3440 x 1440 |
| Czas reakcji | 4 ms |
| Jasność | 500 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 3 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 80 000 000:1 |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 Hz |
| Częstotliwość pozioma max. | 160 Hz |
| Częstotliwość pionowa min. | 48 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 100 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 LAN |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type C) |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type B) |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Gniazda we/wy | 4 x USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Tak |
| Pivot | Nie |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Certyfikaty | CE |
| Certyfikaty | CU |
| Certyfikaty | CCC |
| Certyfikaty | CEL |
| Certyfikaty | FCC Class B |
| Certyfikaty | TUV |
| Certyfikaty | EPA |
| Certyfikaty | CB |
| Certyfikaty | RCM |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 34.1 W |
| Klasa energetyczna | G |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 367 mm |
| Wysokość z podstawą | 601 mm |
| Szerokość | 807 mm |
| Głębokość | 110 mm |
| Głębokość z podstawą | 250 mm |
| Waga | 7.95 kg |
| Waga z podstawą | 11.65 kg |