Philips Monitor 40 cali 40B1U5600 IPS HDMI DP USB-C HAS Głośniki
Dostępność: na wyczerpaniu
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Opis
40B1U5600
Bardzo dobrze wyposażony
Podłączanie notebooka za pomocą jednego przewodu USB-C
Wbudowany przełącznik KVM umożliwia łatwe przełączanie między źródłami
Technologia LED IPS zapewnia szeroki kąt widzenia oraz dokładność obrazu i barw
Krystalicznie czysty obraz na ekranie UltraWide QHD o rozdzielczości 3440 x 1440 pikseli
DisplayHDR 400 zapewnia bardziej realistyczny i niesamowity obraz
Wbudowane głośniki stereofoniczne dla multimediów
PowerSensor obniża koszty zużycia energii do 75%
Akcesorium w zasięgu ręki
Dostosowanie nachylenia, obrotu i wysokości zapewnia idealną pozycję oglądania
Technologia LightSensor zapewnia idealną jasność przy minimalnym zużyciu energii
Dane techniczne
Etykieta energetyczna
Pobierz
TCO Certified Tak
Model
40B1U5600
Proporcje obrazu 21:9
Przekątna ekranu 40"
Typ matrycy TFT IPS
Powierzchnia matrycy Matowa
Ekran dotykowy Nie
Technologia podświetlania Diody LED
Obszar widzialny w pionie 387.72 mm
Obszar widzialny w poziomie 926.22 mm
Plamka matrycy 0.26925 mm
Rozdzielczość 3440 x 1440
Czas reakcji 4 ms
Jasność 500 cd/m²
Kontrast statyczny 1 200:1
Kontrast dynamiczny 50 000 000:1
Częstotliwość odświeżania 120 Hz
Częstotliwość pozioma min. 30 kHz
Częstotliwość pozioma max. 190 kHz
Częstotliwość pionowa min. 48 Hz
Częstotliwość pionowa max. 120 Hz
Kąt widzenia poziomy 178 °
Kąt widzenia pionowy 178 °
Ilość kolorów 16,7 mln
Gniazda we/wy 2 x USB (Type C)
Gniazda we/wy 1 x HDMI
Gniazda we/wy 1 x DisplayPort
Gniazda we/wy 4 x USB 3.2 Type-A Gen 1
Gniazda we/wy 1 x USB (Type B)
Bluetooth Nie
WiFi Nie
Wbudowane głośniki Tak
Wbudowany tuner TV Nie
Kamera internetowa Brak
Pivot Nie
Regulacja wysokości Tak
Certyfikaty CE
Certyfikaty RoHS
Certyfikaty FCC Class B
Certyfikaty TUV
Certyfikaty CB
Certyfikaty EPEAT
Certyfikaty CU
Certyfikaty Energy Star
Standard VESA 100 x 100
Pobór mocy 39 W
Klasa energetyczna F
Akcesoria w zestawie
  • Monitor z podstawą
  • Przewód HDMI
  • Przewód DisplayPort
  • Przewód USB-C USB-C/A Y
  • Przewód zasilania
  • Dokumentacja użytkownika
Kolor Czarny
Wysokość 419 mm
Wysokość z podstawą 628 mm
Szerokość 944 mm
Głębokość 54 mm
Głębokość z podstawą 280 mm