Philips Monitor 40 cali 40B1U5601H IPS HDMI DP USB-C HAS Kamera Głośniki
Dostępność: brak towaru
Opis
40B1U5601H
Bardzo dobrze wyposażony
RJ-45 USB-C zapewnia łatwą i bezpieczną łączność sieciową
Krystalicznie czysty obraz na ekranie UltraWide QHD o rozdzielczości 3440 x 1440 pikseli
Technologia High Dynamic Range (HDR) zapewnia bardziej realistyczny kolorowy obraz
Wyjście DisplayPort do podłączania dodatkowych wyświetlaczy
Wbudowany przełącznik KVM umożliwia łatwe przełączanie między źródłami
Kamera internetowa z mikrofonem z redukcją szumów otoczenia umożliwia współpracę
Ten monitor Philips jest wyposażony we wbudowaną kamerę internetową 5 MP, mikrofon z redukcją szumów i głośniki. To idealne rozwiązanie do pracy w domu i zdalnej współpracy. Kamera internetowa ma certyfikat Windows Hello. Wyposażona w zaawansowane czujniki dla funkcji rozpoznawania twarzy Windows Hello, która umożliwia wygodne logowanie do urządzeń z systemem Windows w czasie krótszym niż 2 sekundy. Fizyczny przełącznik kamery zapewnia dodatkową prywatność, gdy nie jest ona używana. Mikrofon z redukcją szumów otoczenia i dwa wbudowane głośniki o mocy 5 W zapewniają wyraźny dźwięk podczas komunikacji.
Akcesorium w zasięgu ręki
PowerSensor obniża do 80% koszty zużycia energii
Technologia MultiView umożliwia jednoczesne podłączenie i wyświetlanie dwóch urządzeń
Technologia LED IPS zapewnia szeroki kąt widzenia oraz dokładność obrazu i barw
Dane techniczne
Etykieta energetyczna
Pobierz
TCO Certified Tak
Model
40B1U5601H
Proporcje obrazu 21:9
Przekątna ekranu 40"
Typ matrycy TFT IPS
Powierzchnia matrycy Matowa
Ekran dotykowy Nie
Technologia podświetlania Diody LED
Obszar widzialny w pionie 387.72 mm
Obszar widzialny w poziomie 926.22 mm
Plamka matrycy 0.26925 mm
Rozdzielczość 3440 x 1440
Czas reakcji 4 ms
Jasność 300 cd/m²
Kontrast statyczny 1 200:1
Kontrast dynamiczny 50 000 000:1
Częstotliwość odświeżania 120 Hz
Częstotliwość pozioma min. 30 kHz
Częstotliwość pozioma max. 190 kHz
Częstotliwość pionowa min. 48 Hz
Częstotliwość pionowa max. 120 Hz
Kąt widzenia poziomy 178 °
Kąt widzenia pionowy 178 °
Ilość kolorów 16,7 mln
Gniazda we/wy 1 x RJ-45 LAN
Gniazda we/wy 4 x USB 3.2 Type-A Gen 2
Gniazda we/wy 3 x USB (Type C)
Gniazda we/wy 1 x 3,5 mm minijack
Gniazda we/wy 2 x DisplayPort
Gniazda we/wy 1 x HDMI
Bluetooth Nie
WiFi Nie
Wbudowane głośniki Tak
Wbudowany tuner TV Nie
Kamera internetowa Tak
Pivot Nie
Regulacja wysokości Tak
Certyfikaty Energy Star
Certyfikaty RoHS
Certyfikaty CE
Certyfikaty TUV
Certyfikaty CB
Certyfikaty EPEAT
Certyfikaty CU
Certyfikaty FCC Class B
Standard VESA 100 x 100
Pobór mocy 41 W
Klasa energetyczna G
Akcesoria w zestawie
  • Monitor z podstawą
  • Przewód HDMI
  • Przewód DisplayPort
  • Przewód USB-C USB-C/A Y
  • Przewód zasilania
  • Dokumentacja użytkownika
Kolor Czarny
Wysokość 419 mm
Wysokość z podstawą 628 mm
Szerokość 944 mm
Głębokość 54 mm
Głębokość z podstawą 280 mm