Producenci
Philips Monitor 55BDL3117P 55 cali Public display
Opis
Signage Solutions Monitor P-Line
Moc i elastyczność
Wytrzymały cyfrowy wyświetlacz P-Line firmy Philips został opracowany z myślą o całodobowej pracy i wytrzymuje próbę czasu. Wyraźny obraz w rozdzielczości UHD i wysoka jasność sprawiają, że jest to idealne rozwiązanie dla wymagających środowisk takich jak handel detaliczny, transport czy dania i napoje.
Obsługa, monitorowanie i konserwacja dzięki technologii CMND & Control
Uruchom sieć monitorów przez połączenie lokalne (LAN). CMND & Control umożliwia wykonywanie ważnych funkcji, takich jak sterowanie wejściami i monitorowanie stanu monitorów. Niezależnie od tego, czy obsługujesz jeden ekran czy 100.
D-image: precyzyjne obrazowanie medyczne
Ten profesjonalny monitor Philips został stworzony, aby spełniać kliniczne standardy zgodności w zakresie skali szarości. Obraz o optymalnej jakości uzyskany za pomocą monitora można wykorzystać do przeglądania obrazów medycznych w gabinetach lekarskich i salach wykładowych.
Tryb awaryjny (FailOver) zapewnia nieprzerwane odtwarzanie zawartości
Goście siedzący w sali konferencyjnej lub poczekalni nigdy nie zobaczą czarnego ekranu. Dzięki trybowi FailOver profesjonalny monitor Philips będzie automatycznie przełączać między głównymi a dodatkowymi wejściami, sprawiając, że na ekranie zawsze będzie wyświetlana zawartość, nawet jeśli wejście główne wyłączy się. Wystarczy skonfigurować listę alternatywnych wejść, aby mieć pewność, że ekran nie zgaśnie.
SDM-L - wyrafinowanie i inteligencja
Zintegrowany moduł Smart Display Module Large firmy Intel uzupełnia monitor o dodatkowe udoskonalenia z możliwością rozbudowy, umożliwiając wzbogacenie go o kolejne funkcje w szybki i ekonomiczny sposób, gdy tylko zajdzie potrzeba. Cienka konstrukcja gwarantuje ten sam poziom inteligencji i kompatybilności co OPS, a jednocześnie pozwala zachować smukły wygląd monitora.
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | 55BDL3117P/00 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 55" |
| Typ matrycy | VA |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Plamka matrycy | 0.315 mm |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Czas reakcji | 8 ms |
| Jasność | 750 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 5 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 500 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 2 x DisplayPort |
| Gniazda we/wy | 1 x USB 2.0 |
| Gniazda we/wy | 4 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 3 x 3,5 mm minijack |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 LAN |
| Gniazda we/wy | 1 x RS-232 (COM) |
| Gniazda we/wy | 1 x Gniazdo karty MicroSD |
| Gniazda we/wy | 1 x DVI-I |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Tak |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Certyfikaty | CE |
| Certyfikaty | VCCI |
| Certyfikaty | PSB |
| Certyfikaty | EPA |
| Certyfikaty | CB |
| Certyfikaty | EMF |
| Certyfikaty | Energy Star |
| Certyfikaty | BSMI |
| Certyfikaty | EAC |
| Certyfikaty | ETL |
| Certyfikaty | FCC Class A |
| Standard VESA | 400 x 400 |
| Pobór mocy | 150 W |
| Klasa energetyczna | G |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Akcesoria opcjonalne | Podstawa BM05922 |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 712.6 mm |
| Szerokość | 1241.8 mm |
| Głębokość | 76.8 mm |
| Waga | 20.66 kg |