Philips Monitor interaktywny 65BDL3152E 65 cali Dotykowy
Dostępność: brak towaru
Opis
Interaktywny wyświetlacz
Gniazdo OPS umożliwia osadzenie komputera bez okablowania
Układ SoC Androida umożliwiający bezproblemową integrację oprogramowania i aplikacji
Szkło hartowane antyrefleksyjne
Powłoka antyrefleksyjna, antyodblaskowa, twardość 7 MoH.
PPDS Wave-ready do zdalnego zarządzania i sterowania wyświetlaczem
Wbudowany czujnik światła otoczenia
Odrzucenie dłoni
Ignorowanie dotyku dłonią dla większej precyzji.
Technologia multi-touch obsługująca 40 punktów dotyku
Prezentacje bezprzewodowe
Aplikacja tablicy suchościeralnej
Zaawansowany dotyk IR
Zaawansowany ekran dotykowy IR o zerowej szczelinie i mniejszych, płytszych ramkach.
Przesyłaj bezpośrednio z dowolnego urządzenia
Dane techniczne
Etykieta energetyczna
Pobierz
Model
65BDL3152E
Proporcje obrazu 16:9
Przekątna ekranu 65"
Typ matrycy VA
Powierzchnia matrycy Matowa
Ekran dotykowy Tak
Technologia podświetlania Diody LED
Plamka matrycy 0.372 mm
Rozdzielczość 3840 x 2160
Czas reakcji 6.5 ms
Jasność 400 cd/m²
Kontrast statyczny 5 000:1
Kąt widzenia poziomy 178 °
Kąt widzenia pionowy 178 °
Ilość kolorów 1,07 mld
Gniazda we/wy 2 x 3,5 mm minijack
Gniazda we/wy 1 x USB 2.0
Gniazda we/wy 3 x HDMI
Gniazda we/wy 2 x RJ-45 LAN
Gniazda we/wy 1 x 15-pin D-Sub
Gniazda we/wy 4 x USB 3.0
Gniazda we/wy 1 x RS-232 (COM)
Gniazda we/wy 1 x SPDIF out
Gniazda we/wy 2 x USB (Type B)
Gniazda we/wy 1 x USB (Type C)
Bluetooth Tak
WiFi Tak
Wbudowane głośniki Tak
Wbudowany tuner TV Nie
Kamera internetowa Brak
Pivot Nie
Regulacja wysokości Nie
Certyfikaty EAC
Certyfikaty CE
Certyfikaty FCC Class A
Certyfikaty CB
Certyfikaty EMF
Certyfikaty RoHS
Certyfikaty Energy Star
Certyfikaty ETL
Standard VESA 600 x 400
Pobór mocy 140 W
Klasa energetyczna F
Akcesoria w zestawie
  • Kod zasilania (USA, Wielka Brytania, UE)
  • Kabel HDMI
  • Kabel USB A do B
  • Pilot zdalnego sterowania i baterie AAA
  • 2 szt. rysika
  • Szybki przewodnik
  • Uchwyt ścienny
Kolor Czarny
Wysokość 896.6 mm
Szerokość 1488.4 mm
Głębokość 86.2 mm