Producenci
Philips Monitor wielkoformatowy 43BDL3650Q 43 cale
Opis
Wyróżnij się z tłumu!
Informuj i przyciągaj uwagę dzięki monitorowi cyfrowemu 4K Ultra HD Philips Q-Line. To niezawodne, łatwe w instalacji rozwiązanie do zastosowań informacyjno-reklamowych z systemem Android jest gotowe do zdalnego zarządzania Wave, zapewniając pełną kontrolę w dowolnym miejscu i czasie.
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | 43BDL3650Q/00 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 42.5'' |
| Typ matrycy | ADS-IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Plamka matrycy | 0.2451 mm |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Czas reakcji | 8 ms |
| Jasność | 400 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 200:1 |
| Kontrast dynamiczny | 500 000:1 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 2 x USB 2.0 |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 LAN |
| Gniazda we/wy | 1 x Gniazdo karty MicroSD |
| Gniazda we/wy | 1 x USB 3.0 |
| Gniazda we/wy | 1 x DVI-I |
| Gniazda we/wy | 2 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 2 x 3,5 mm minijack |
| Gniazda we/wy | 1 x RS-232 (COM) |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Certyfikaty | RoHS |
| Certyfikaty | FCC Class A |
| Certyfikaty | UL/C-UL or CSA |
| Certyfikaty | CB |
| Certyfikaty | CE |
| Certyfikaty | VCCI |
| Standard VESA | 200 x 200 |
| Pobór mocy | 84 W |
| Klasa energetyczna | G |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 561.2 mm |
| Szerokość | 973 mm |
| Głębokość | 63.5 mm |
| Waga | 11.29 kg |