Producenci
Philips Monitor wielkoformatowy 43BDL4650D 42.5 cala Public Display
Opis
Signage Solutions Monitor D-Line 43BDL4650D/00
Inteligentna i modułowa konstrukcja dla dłuższego użytkowania
Seria D-Line firmy Philips została zaprojektowana tak, aby zainteresować odbiorców i zachwycić klientów. Wyposażony w system Android 11 dla łatwej integracji oprogramowania, ten wszechstronny wyświetlacz dostosuje się do działania w każdym otoczeniu.
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | 43BDL4650D/00 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 42.5'' |
| Typ matrycy | ADS-IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Zakrzywienie ekranu | 0 R |
| Czas reakcji | 8 ms |
| Jasność | 500 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 200:1 |
| Kontrast dynamiczny | 500 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Gniazda we/wy | 1 x DVI-I |
| Gniazda we/wy | 1 x RS-232 (COM) |
| Gniazda we/wy | 1 x 15-pin D-Sub |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 LAN |
| Gniazda we/wy | 2 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x USB 2.0 |
| Gniazda we/wy | 2 x USB 3.0 |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Bluetooth | Tak |
| WiFi | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Certyfikaty | Energy Star |
| Certyfikaty | RoHS |
| Certyfikaty | CCC |
| Certyfikaty | UL/C-UL or CSA |
| Certyfikaty | FCC Class A |
| Certyfikaty | CB |
| Certyfikaty | CE |
| Standard VESA | 200 x 200 |
| Pobór mocy | 123 W |
| Klasa energetyczna | G |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 561.2 mm |
| Szerokość | 973 mm |
| Głębokość | 63.5 mm |
| Waga | 10.71 kg |