Producenci
Philips Monitor wielkoformatowy 50BDL4650D 50 cali Public Display
Opis
Signage Solutions Monitor D-Line
Inteligentna i modułowa konstrukcja dla dłuższego użytkowania
Seria D-Line firmy Philips została zaprojektowana tak, aby zainteresować odbiorców i zachwycić klientów. Wyposażony w system Android 11 dla łatwej integracji oprogramowania, ten wszechstronny wyświetlacz dostosuje się do działania w każdym otoczeniu.
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | 50BDL4650D/00 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 49,5'' |
| Typ matrycy | VA |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Plamka matrycy | 0.2854 mm |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Czas reakcji | 8 ms |
| Jasność | 500 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 4 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 500 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 1 x 15-pin D-Sub |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 LAN |
| Gniazda we/wy | 1 x DVI-I |
| Gniazda we/wy | 1 x micro USB (Type B) |
| Gniazda we/wy | 1 x Audio in |
| Gniazda we/wy | 1 x RS-232 (COM) |
| Gniazda we/wy | 2 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x USB 2.0 |
| Gniazda we/wy | 2 x USB 3.0 |
| Gniazda we/wy | 1 x Audio out |
| Bluetooth | Tak |
| WiFi | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Certyfikaty | RoHS |
| Certyfikaty | Energy Star |
| Certyfikaty | UL/C-UL or CSA |
| Certyfikaty | CCC |
| Certyfikaty | FCC Class A |
| Certyfikaty | CB |
| Certyfikaty | CE |
| Standard VESA | 400 x 400 |
| Klasa energetyczna | G |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 649 mm |
| Szerokość | 1128.4 mm |
| Głębokość | 63.5 mm |
| Waga | 14.75 kg |