Philips Monitor wielkoformatowy 55BDL3650Q 55 cali Public display
Dostępność: brak towaru
Opis
Wszechstronny i łatwy w konfiguracji wyświetlacz 18/7
  • 140 cm (55")
  • Bezpośrednie podświetlenie LED
  • Ultra HD
Łączenie się i kontrola treści za pośrednictwem chmury
FailOver: gwarantujemy, że Twój monitor nigdy nie zgaśnie
Łatwe planowanie zawartości z pamięci USB lub pamięci wewnętrznej
Opcjonalna funkcja Interact umożliwiająca bezprzewodowe udostępnianie ekranu
Procesor Android SoC: aplikacje natywne i internetowe
Wypróbuj platformę Wave, aby uzyskać rewolucyjne rezultaty
Dane techniczne
Etykieta energetyczna
Pobierz
Model
55BDL3650Q
Proporcje obrazu 16:9
Przekątna ekranu 54.6''
Typ matrycy ADS-IPS
Powierzchnia matrycy Matowa
Ekran dotykowy Nie
Technologia podświetlania Diody LED
Plamka matrycy 0.315 mm
Rozdzielczość 3840 x 2160
Zakrzywienie ekranu 0 R
Czas reakcji 9 ms
Jasność 400 cd/m²
Kontrast statyczny 1 300:1
Kontrast dynamiczny 500 000:1
Częstotliwość odświeżania 60 Hz
Kąt widzenia poziomy 178 °
Kąt widzenia pionowy 178 °
Ilość kolorów 1,07 mld
Gniazda we/wy 1 x DVI-I
Gniazda we/wy 1 x RJ-45 LAN
Gniazda we/wy 2 x USB 2.0
Gniazda we/wy 1 x USB 3.0
Gniazda we/wy 2 x 3,5 mm minijack
Gniazda we/wy 2 x RS-232C (IR)
Gniazda we/wy 2 x HDMI
Gniazda we/wy 1 x Gniazdo karty MicroSD
Bluetooth Nie
WiFi Tak
Wbudowane głośniki Tak
Wbudowany tuner TV Nie
Kamera internetowa Brak
Pivot Nie
Regulacja wysokości Nie
Certyfikaty UL/C-UL or CSA
Certyfikaty CB
Certyfikaty FCC Class A
Certyfikaty RoHS
Certyfikaty CE
Certyfikaty VCCI
Standard VESA 400 x 400
Pobór mocy 111 W
Klasa energetyczna G
Akcesoria w zestawie
  • Przewód czujnika podczerwieni (1,8 m) (x1)
  • Przewód RS232 do połączenia łańcuchowego
  • Logo Philips (x1)
  • Przewód zasilający sieciowy
  • Pokrywa przełącznika sieciowego
  • Skrócona instrukcja obsługi
  • Pilot zdalnego sterowania i baterie AAA
  • Przewód RS232
  • Pokrywa USB i śruby
  • Zacisk do przewodów (x3)
Kolor Czarny
Wysokość 712.6 mm
Szerokość 1241.8 mm
Głębokość 63.6 mm