Producenci
Philips Monitor wielkoformatowy 65BDL4511D 65 cali Public Display
Opis
Inteligentny, szybki wyświetlacz 24/7.
Wyróżnij swoje produkty dzięki profesjonalnemu monitorowi 4K UHD D-Line. Doskonała jakość obrazu Philips gwarantuje zachowanie naturalnych kolorów i intensywnego kontrastu. Monitor umożliwia łatwe wyświetlanie materiałów z wielu źródeł na jednym ekranie.
Wspaniała jakość obrazu, niesamowicie szybki procesor
- Można umieścić w orientacji poziomej lub pionowej
- 4K UHD. Bogaty, głęboki obraz. Wyraźny kontrast
- Wyświetlacz z panelem szerokokątnym ADS
Wszechstronność zastosowań
- Opcjonalne gniazdo OPS
- Funkcja oszczędności energii SmartPower
Ekonomiczne rozwiązanie
- Energooszczędne i automatyczne sterowanie podświetleniem
- Tryb awaryjny (FailOver) zapewnia nieprzerwane odtwarzanie zawartości
Prosta konfiguracja, pełna kontrola
- Obsługa, monitorowanie i konserwacja dzięki technologii CMND & Control
- Planuj, co chcesz i kiedy chcesz dzięki odtwarzaczowi SmartPlayer
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | 65BDL4511D |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 64.5'' |
| Typ matrycy | ADS-IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Plamka matrycy | 0.372 mm |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Zakrzywienie ekranu | 0 R |
| Czas reakcji | 8 ms |
| Jasność | 500 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 200:1 |
| Kontrast dynamiczny | 500 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 2 x 3,5 mm minijack |
| Gniazda we/wy | 2 x USB 2.0 |
| Gniazda we/wy | 1 x DVI-I |
| Gniazda we/wy | 2 x DisplayPort |
| Gniazda we/wy | 4 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 LAN |
| Gniazda we/wy | 2 x RS-232C (IR) |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Certyfikaty | CE |
| Certyfikaty | VCCI |
| Certyfikaty | EAC |
| Certyfikaty | FCC Class A |
| Certyfikaty | RoHS |
| Certyfikaty | ETL |
| Certyfikaty | Energy Star |
| Certyfikaty | PSB |
| Certyfikaty | CCC |
| Certyfikaty | CB |
| Certyfikaty | BSMI |
| Standard VESA | 400 x 400 |
| Pobór mocy | 136 W |
| Klasa energetyczna | G |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 837.3 mm |
| Szerokość | 1462.3 mm |
| Głębokość | 68.9 mm |
| Waga | 27.8 kg |