Producenci
Philips Monitor zakrzywiony 49M2C8900L 48.9 cala QD OLED 4K 144Hz
Opis
Gry wykraczające poza innowację
Doświadcz luksusowej rozgrywki dzięki kolorowemu wyświetlaczowi QD OLED tego monitora, niesamowitej certyfikacji DisplayHDR TrueBlack 400 i potężnym głośnikom DTS Sound. Ten monitor zapewni Ci rozrywkę w grach, której trudno będzie zapomnieć.
Zaprojektowany do szybkiej akcji
- Niski lag wejściowy redukuje opóźnienie między urządzeniami a monitorem
- Tryb gry SmartImage zoptymalizowany dla graczy
- VESA ClearMR 8000: dla zaufanego, wysokiej jakości obrazu
Immersyjne wizualizacje
- Prawdziwy wyświetlacz 10-bitowy reprodukuje płynniejsze gradienty wizualne
- DisplayHDR TrueBlack 400 oferuje niesamowite szczegóły cieni
- Ekran 32:9 SuperWide zaprojektowany jako zamiennik wieloekranowych konfiguracji
- QD OLED dla wyjątkowych kolorów i żywych wizualizacji
Funkcje zaprojektowane dla potrzeb graczy
- Tryb LowBlue i technologia Flicker-free dla komfortowego oglądania
- Ambiglow wzmacnia rozrywkę
- DTS Sound o mocy 30W: dla ulepszonego dźwięku
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | 49M2C8900L |
| Proporcje obrazu | 32:9 |
| Przekątna ekranu | 48.9" |
| Typ matrycy | QD OLED |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 339.2 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 1196.7 mm |
| Plamka matrycy | 0.233 mm |
| Rozdzielczość | 5120 x 1440 |
| Zakrzywienie ekranu | 1800 R |
| Czas reakcji | 0.03 ms |
| Jasność | 1000 cd/m² |
| Kontrast dynamiczny | Mega Contrast |
| Częstotliwość pozioma min. | 48 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 144 kHz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Gniazda we/wy | 2 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x Audio out |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type C) |
| Gniazda we/wy | 4 x USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Certyfikaty | CE |
| Certyfikaty | TUV |
| Certyfikaty | CB |
| Certyfikaty | EAC |
| Certyfikaty | FCC Class B |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 156.5 W |
| Klasa energetyczna | G |
| Kolor | Biały |
| Wysokość | 369 mm |
| Wysokość z podstawą | 544 mm |
| Szerokość | 1195 mm |
| Głębokość | 181 mm |
| Głębokość z podstawą | 359 mm |
| Waga | 10.82 kg |
| Waga z podstawą | 13.96 kg |