Producenci
Philips Słuchawki SHK2000PK różowo-fioletowe
Opis
Słuchawki SHK2000PK różowo-fioletowe
Najlepszy dziecięcy towarzysz
Idealne słuchawki do wprowadzenia młodych miłośników muzyki do świata dźwięku. Wyraźne basy i zabawny design są dostosowane do dorastających dzieci, a solidna obudowa jest wystarczająco wytrzymała aby sprawdzić się w każdej sytuacji. Limit głośności 85 dB sprawia, że słuchanie muzyki jest przyjemne i jednocześnie bezpieczne.
Ergonomiczny, regulowany pałąk, który rośnie wraz z dzieckiem
Prosty, ergonomiczny i w pełni regulowany pałąk umożliwia wygodne dopasowanie słuchawek do głowy każdego dziecka. Dzięki niemu słuchawki rosną wraz z naszymi pociechami.
32-milimetrowe neodymowe przetworniki głośnikowe zapewniają czyste i optymalne brzmienie
Neodym to materiał, który najlepiej nadaje się do wytwarzania silnego pola magnetycznego, dzięki czemu uzyskuje się większą czułość cewki przetwornika, lepszą charakterystykę tonów niskich i czystą zbilansowaną jakość dźwięku.
Trwała konstrukcja bez śrub zaprojektowana z myślą o szalonej zabawie
Trwała konstrukcja bez śrub pozwala na łatwe rozdzielanie i łączenie elementów słuchawek.
Miękkie poduszki zapewniają pewne i wygodne dopasowanie
Elementy nauszne są w pełni amortyzowane przez miękką piankę gwarantującą najwyższy komfort i ochronę.
Bardzo lekki pałąk zapewnia maksymalną wygodę i dopasowanie
Wąski, wyjątkowo lekki pałąk zapewnia wygodę i radość z noszenia słuchawek przez długi czas. Dzieci szybko zapomną, że mają go na głowie.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Konstrukcja | Nauszne |
| Technologie | Brak |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Brak |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Impedancja | 32 Ohm |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 12 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 22 kHz |
| Czułość | 99 dB |
| Mikrofon | Nie |
| Długość przewodu | 1.2 m |
| Kolor | Różowy |
| Kolor | Fioletowy |
| Waga | 100 g |