Producenci
Philips Słuchawki TAUE100BK czarne TAUE100BK/00
Opis
Słuchawki TAUE100BK/00
Potężny bas
Te słuchawki douszne pozwalają komfortowo słuchać muzyki oraz zapewniają niezwykle silny bas
Przetworniki głośnikowe o średnicy 14,2 mm zapewniają bogate brzmienie basów i czysty dźwięk
Wysokiej jakości przetworniki głośnikowe o średnicy 14,2 mm z magnesami neodymowymi zapewniają bogate brzmienie basów i czysty dźwięk.
Neodymowe przetworniki głośnikowe zapewniają czyste i optymalne brzmienie
Neodym to materiał, który najlepiej nadaje się do wytwarzania silnego pola magnetycznego, dzięki czemu uzyskuje się większą czułość cewki przetwornika, lepszą charakterystykę tonów niskich i czystą zbilansowaną jakość dźwięku.
Produkt opracowany z myślą o wygodnym dopasowaniu do geometrii uszu
Konstrukcja produktu opiera się na geometrii uszu, dzięki czemu produkt dobrze dopasowuje się do ucha, a korzystanie z niego jest niezwykle wygodne.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Konstrukcja | Douszne |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Brak |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Impedancja | 32 Ohm |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Czułość | 106 dB |
| Mikrofon | Nie |
| Długość przewodu | 1.2 m |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 13 g |