Producenci
Philips Soundbar TAB5105/12 Bluetooth
Opis
Soundbar TAB5105/12 Bluetooth
Czystszy dźwięk telewizora
Zapewniamy lepszą jakość dźwięku telewizora. Niezależnie od tego, co lubisz oglądać, dzięki temu głośnikowi SoundBar dźwięk jest głośniejszy i wyraźniejszy, a głośność można regulować za pomocą pilota do telewizora. Wybierz jeden z trzech zaprogramowanych trybów, aby głos, muzyka i filmy stały się wyraźniejsze.
Po prostu lepszy dźwięk z telewizora
Trzask fajerwerków. Ryk tłumu. Wyraźna artykulacja w wiadomościach. Dwa kanały zapewniają nowy poziom dźwięku w ulubionych filmach i programach. Wystarczy wybrać jeden z trzech zaprogramowanych profili dźwięku, aby uzyskać najlepszy dźwięk w oglądanym materiale.
Steruj Soundbarem za pomocą jednego pilota do telewizora dzięki wejściu HDMI ARC
Nie trzeba się już męczyć z wieloma pilotami. Głośnik Soundbar łączy się z telewizorem przez złącze HDMI ARC, co umożliwia regulację głośności za pomocą pilota do telewizora.
Podłącz swoje ulubione źródła, aby uzyskać lepszy dźwięk
Przesyłaj strumieniowo listy odtwarzania z urządzenia przenośnego przez Bluetooth. Podłącz źródła dźwięku przez wejście audio lub optyczne. Niezależnie od tego, czego lubisz słuchać, na głośniku Soundbar dźwięk będzie głośniejszy i wyraźniejszy.
Charakterystyczne, geometryczne wzornictwo. Łatwy w ustawieniu
Zobacz, usłysz i zachwyć się. Z uwagi na wyjątkowy, skośny kształt ten głośnik SoundBar prezentuje się świetnie w każdym pomieszczeniu i jest na tyle niski, że można go umieścić pod większością telewizorów. Dzięki zintegrowanym wspornikom można go również zamontować na ścianie.
Dane techniczne
| Rodzaj | Soundbary |
| System | 2.0 |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Przeznaczenie | Filmy |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Stacja dokująca | Nie |
| Regulatory | Pilot |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 30 W |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | 1 x HDMI |
| Złącza | AUX |
| Złącza | Optyczne |
| Złącza | USB service |
| Zasilanie | Sieciowe |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 65,5 x 900 x 91 mm |
| Waga | 1.53 kg |