Philips Telewizor 42 cale OLED 42OLED818/12
Dostępność: brak towaru
Opis
42OLED818/12
Wspaniały. Pod każdym względem.
Bardziej wciągający niż kiedykolwiek. Telewizor Ambilight.
Niezależnie od tego, co oglądasz, obraz jest realistyczny. Procesor P5 z AI.
Jasny ekran OLED. Zobacz każdy szczegół nawet w dobrze oświetlonym pomieszczeniu.
Wyjątkowa konstrukcja. Z myślą o przyszłości.
IMAX w Twoim domu. Certyfikat IMAX Enhanced.
Kinowy obraz i dźwięk. Dolby Vision i Dolby Atmos.
Bezprzewodowy zestaw domowy Philips z technologią DTS Play-Fi
Niesamowita rozgrywka. 120 Hz, bardzo małe opóźnienie, G-Sync, VRR, FreeSync.
Graj bez ograniczeń i zanurz się w niesamowicie realistycznym obrazie telewizora OLED! HDMI 2.1. Niesamowicie szybka, natywna częstotliwość odświeżania 120 Hz oraz wyjątkowo niski input lag pozwalają wydobyć to, co najlepsze ze sprzętu do gier nowej generacji, zapewniając płynną, dynamiczną rozgrywkę, naturalny ruch i świetnie wyglądającą grafikę. Tryb gry Ambilight zapewnia jeszcze większe emocje.
Sterowanie głosowe. Asystent Google. Współpracuje z usługą Alexa.
Rozrywka, którą kochasz, z niewielką pomocą Google.
Dane techniczne
Etykieta energetyczna
Pobierz
Model
42OLED818/12
Panel OLED
Przekątna ekranu 42"
Technologia HD Ultra HD/4K
Rozdzielczość 3840 x 2160
Proporcje obrazu 16:9
Tuner TV Analogowy
Tuner TV DVB-T2/HEVC (H.265)
Tuner TV DVB-S
Tuner TV DVB-T MPEG-2
Tuner TV DVB-S2
Tuner TV DVB-T MPEG-4 (H.264)
Tuner TV DVB-C
Smart TV Tak
System TV Google TV
System TV Android TV
Obraz HLG
Obraz HDR
Obraz Tryb A.I. PQ
Obraz Tryb IMAX Enhanced
Obraz Dolby Vision
Obraz HDR10+
Obraz Filmmaker mode
Obraz HDR10+ Adaptive
Obraz Ambilight
Obraz Perfect Natural Motion
Obsługa 3D Nie
DLNA Tak
Funkcje Automatyczne wyłączenie
Funkcje Wyłączenie obrazu (dla radia)
Funkcje ECO
Funkcje Czujnik światła
Funkcje EPG
Funkcje Automatyczne skanowanie kanałów
Funkcje specjalne
  • HbbTV
  • Wbudowana funkcja Asystent Google
  • Współpraca z usługą Alexa
  • Filmy z Google Play
  • Wyszukiwanie Google
  • YouTube
  • Netflix
  • Apple TV
  • BBC iPlayer
  • Filmy Amazon Prime
  • Disney+
  • Aplikacja Fitness
  • Muzyka YouTube
  • Ambilight Aurora
System dźwięku
  • 2 głośniki średnich tonów 10 W, subwoofer 30 W
  • Dolby Digital MS12, V2.6.1
  • DTS:X
  • Dolby Atmos
  • AC-4
  • Dźwięk oparty na sztucznej inteligencji
  • Wyraźne dialogi
  • Dolby Atmos
  • Wzmocnienie basów Dolby
  • Ustawienie głośności Dolby
  • Tryb nocny
  • Korektor A.I.
  • DTS Play-Fi
  • Personalizacja dźwięku Mimi
  • Kalibracja pomieszczenia
Max. moc głośników (sumaryczna) 50 W
Telegazeta (pamięć)
1000 stron
Procesor
Czterordzeniowy
Pamięć wewnętrzna 16 GB
Bluetooth Tak
WiFi Tak
Gniazda we/wy 1 x 3,5 mm minijack
Gniazda we/wy 4 x HDMI
Gniazda we/wy 1 x Satellite
Gniazda we/wy 1 x RJ-45 LAN
Gniazda we/wy 1 x Gniazdo CI/Cl+
Gniazda we/wy 1 x SPDIF out
Gniazda we/wy 3 x USB 2.0
Gniazda we/wy 1 x Wejście antenowe
Standard VESA 300 x 300
Pobór mocy 52 W
Akcesoria w zestawie
  • Pilot
  • 2 x Bateria AAA
  • Podstawa na biurko
  • Przewód zasilający
  • Skrócona instrukcja obsługi
  • Broszura dotycząca kwestii prawnych i bezpieczeństwa
Wysokość 541 mm
Wysokość z podstawą 606 mm
Szerokość 932 mm
Głębokość 70 mm
Głębokość z podstawą 218 mm
Waga 12.6 kg
Waga z podstawą 15 kg
Pozostałe parametry
Obsługiwane funkcje wideo HDMI 1/2:
  • Przepustowość łącza HDMI 2.1 48 Gb/s
  • Do 4K 120 Hz