Producenci
Philips Telewizor 48 cali OLED 48OLED819/12
Opis
To przemożne wrażenia zapewnia nasz telewizor OLED z technologią Ambilight. Bez względu na to, co oglądasz lub grasz, realistyczny obraz i płynny ruch podnoszą poziom ekscytacji. Ambilight sprawia, że każdy zapierający dech w piersiach, mrożący krew w żyłach moment wydaje się większy.
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | 48OLED819/12 |
| Panel | LED |
| Przekątna ekranu | 48'' |
| Technologia HD | Ultra HD/4K |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Tuner TV | DVB-T MPEG-4 (H.264) |
| Tuner TV | DVB-C |
| Tuner TV | DVB-S2 |
| Tuner TV | DVB-T2/HEVC (H.265) |
| Tuner TV | DVB-S |
| Smart TV | Tak |
| System TV | Smart TV |
| Obraz | HDR10+ |
| Obraz | Perfect Natural Motion |
| Obraz | Micro Dimming Perfect |
| Obraz | P5 Perfect Picture Engine |
| Obraz | Dolby Vision |
| PVR/DVR | Nie |
| Obsługa 3D | Nie |
| DLNA | Nie |
| Funkcje | EPG |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 70 W |
| Tryb hotelowy | Nie |
| Bluetooth | Tak |
| WiFi | Tak |
| Gniazda we/wy | 2 x USB 3.0 |
| Gniazda we/wy | 4 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 2 x Wejście antenowe |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 LAN |
| Gniazda we/wy | 1 x Gniazdo CI/Cl+ |
| Gniazda we/wy | 1 x Audio out |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Wysokość | 618 mm |
| Wysokość z podstawą | 684 mm |
| Szerokość | 1070 mm |
| Głębokość | 113 mm |
| Głębokość z podstawą | 220 mm |
| Waga | 14 kg |
| Waga z podstawą | 17.3 kg |