Producenci
Philips Telewizor 50 cali 50PUS7556/12 SMART
Opis
Telewizor 50 cali 50PUS7556/12 SMART
Żywy obraz HDR. Telewizor 4K UHD Philips.
Telewizor 4K UHD Philips jest zgodny z większością formatów HDR, w tym Dolby Vision. Niezależnie od tego, czy oglądasz pasjonujący serial czy grasz w najnowszą grę, docenisz pogłębione cienie, jasne, lśniące powierzchnie i bardziej naturalne kolory.
Kinowy obraz i dźwięk. Dolby Vision i Dolby Atmos
Obsługa wysokiej jakości dźwięku i obrazu Dolby oznacza, że oglądana treść HDR będzie wyglądać i brzmieć doskonale. Ciesz się obrazem, który odzwierciedla oryginalne intencje reżysera, a także doświadcz przestrzennego dźwięku o prawdziwej wyrazistości i głębi.
Łatwy dostęp do najlepszej rozrywki. SAPHI
Szybki i intuicyjny system operacyjny SAPHI sprawia, że korzystanie z Philips Smart TV to prawdziwa przyjemność. Ciesz się doskonałą jakością obrazu oraz łatwym dostępem do przejrzystego menu opartego na czytelnych ikonach, od którego dzieli Cię tylko jeden przycisk. Z łatwością korzystaj ze swojego telewizora i szybko przechodź do popularnych aplikacji Philips Smart TV.
Niezależnie od źródła, zawsze perfekcja. Procesor P5 firmy Philips.
Procesor Philips P5 zapewnia obraz równie doskonały, jak Twoja ulubiona rozrywka. Szczegóły mają zauważalnie większą głębię. Kolory są żywe, a odcienie skóry naturalne. Kontrast jest niezwykle wyraźny i pozwala dostrzec każdy szczegół, a ruch pozostaje idealnie płynny.
Doskonały do gier. Niski input lag.
Telewizor Philips jest wyposażony w najnowsze złącze HDMI i automatycznie przełącza się na ustawienie niskiego poziomu opóźnień po rozpoczęciu gry na konsoli.
Dostęp do przejrzystego menu opartego na ikonach za pomocą jednego przycisku
SAPHI jest szybkim i intuicyjnym systemem operacyjnym, który sprawia, że korzystanie z Philips Smart TV to prawdziwa przyjemność. Ciesz się doskonałą jakością obrazu oraz łatwym dostępem do przejrzystego menu opartego na czytelnych ikonach, od którego dzieli Cię tylko jeden przycisk. Z łatwością korzystaj ze swojego telewizora i szybko przechodź do popularnych aplikacji Philips Smart TV, takich jak YouTube czy Netflix.
Smukła, atrakcyjna konstrukcja
Szukasz telewizora, który pasuje do Twojego pokoju? Ten telewizor 4K Smart jest przystosowany do każdej okazji! Praktycznie bezramkowy ekran można umieścić w niemal każdym wnętrzu. Wąskie nóżki sprawiają wrażenie unoszenia ekranu nad telewizorem.
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | 50PUS7556/12 |
| Panel | LED |
| Przekątna ekranu | 50" |
| Technologia HD | Ultra HD/4K |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Tuner TV | DVB-S2 |
| Tuner TV | DVB-T2/HEVC (H.265) |
| Tuner TV | DVB-S |
| Tuner TV | DVB-T MPEG-4 (H.264) |
| Tuner TV | DVB-C |
| Tuner TV | DVB-T MPEG-2 |
| Smart TV | Tak |
| System TV | Saphi |
| Obraz | HDR10+ |
| Obraz | Micro Dimming |
| Obraz | HLG |
| Obraz | HDR10 |
| Obraz | HDR |
| Obraz | Ultra Resolution |
| PVR/DVR | Nie |
| Obsługa 3D | Nie |
| Funkcje | Czujnik światła |
| Funkcje | Aktualizacja oprogramowania przez USB |
| Funkcje | Automatyczne skanowanie kanałów |
| Funkcje | Wyłączenie obrazu (dla radia) |
| Funkcje | Zegar |
| Funkcje | Odtwarzanie napisów |
| Funkcje specjalne |
|
| System dźwięku |
|
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 20 W |
| Tryb hotelowy | Nie |
| Telegazeta (pamięć) | 1000 stron |
| Procesor | Dwurdzeniowy |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Tak |
| Gniazda we/wy | 3 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 LAN |
| Gniazda we/wy | 1 x Gniazdo CI/Cl+ |
| Gniazda we/wy | 2 x USB 2.0 |
| Gniazda we/wy | 1 x SPDIF out |
| Pobór mocy | 107 W |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wysokość | 647.3 mm |
| Wysokość z podstawą | 677.3 mm |
| Szerokość | 1112.2 mm |
| Głębokość | 87.1 mm |
| Głębokość z podstawą | 259.7 mm |
| Waga | 11.3 kg |
| Waga z podstawą | 11.5 kg |