Philips Telewizor 50 cali 50PUS7556/12 SMART
Dostępność: brak towaru
Opis
Telewizor 50 cali 50PUS7556/12 SMART
Żywy obraz HDR. Telewizor 4K UHD Philips.
Kinowy obraz i dźwięk. Dolby Vision i Dolby Atmos
Łatwy dostęp do najlepszej rozrywki. SAPHI
Niezależnie od źródła, zawsze perfekcja. Procesor P5 firmy Philips.
Doskonały do gier. Niski input lag.
Dostęp do przejrzystego menu opartego na ikonach za pomocą jednego przycisku
Smukła, atrakcyjna konstrukcja
Dane techniczne
Etykieta energetyczna
Pobierz
Model
50PUS7556/12
Panel LED
Przekątna ekranu 50"
Technologia HD Ultra HD/4K
Rozdzielczość 3840 x 2160
Proporcje obrazu 16:9
Tuner TV DVB-S2
Tuner TV DVB-T2/HEVC (H.265)
Tuner TV DVB-S
Tuner TV DVB-T MPEG-4 (H.264)
Tuner TV DVB-C
Tuner TV DVB-T MPEG-2
Smart TV Tak
System TV Saphi
Obraz HDR10+
Obraz Micro Dimming
Obraz HLG
Obraz HDR10
Obraz HDR
Obraz Ultra Resolution
PVR/DVR Nie
Obsługa 3D Nie
Funkcje Czujnik światła
Funkcje Aktualizacja oprogramowania przez USB
Funkcje Automatyczne skanowanie kanałów
Funkcje Wyłączenie obrazu (dla radia)
Funkcje Zegar
Funkcje Odtwarzanie napisów
Funkcje specjalne
  • Internetowe sklepy z filmami
  • Otwieranie przeglądarki internetowej
  • Telewizja internetowa
  • YouTube
  • Netflix TV
System dźwięku
  • Dźwięk oparty na sztucznej inteligencji
  • Wyraźne dialogi
  • Dolby Atmos
  • Tryb nocny
  • Domyślne ustawienie głośności
  • Wzmocnienie basów Dolby
  • Korektor A.I.
Max. moc głośników (sumaryczna) 20 W
Tryb hotelowy Nie
Telegazeta (pamięć)
1000 stron
Procesor
Dwurdzeniowy
Bluetooth Nie
WiFi Tak
Gniazda we/wy 3 x HDMI
Gniazda we/wy 1 x RJ-45 LAN
Gniazda we/wy 1 x Gniazdo CI/Cl+
Gniazda we/wy 2 x USB 2.0
Gniazda we/wy 1 x SPDIF out
Pobór mocy 107 W
Akcesoria w zestawie
  • Pilot
  • 2 baterie AAA
  • Przewód zasilający
  • Skrócona instrukcja obsługi
  • Broszura dotycząca kwestii prawnych i bezpieczeństwa
  • Podstawa na biurko
Wysokość 647.3 mm
Wysokość z podstawą 677.3 mm
Szerokość 1112.2 mm
Głębokość 87.1 mm
Głębokość z podstawą 259.7 mm