Philips Telewizor 55 cala OLED 55OLED707/12 AND. AMBI.
Dostępność: brak towaru
Opis
Telewizor OLED 4K UHD Android
  • Procesor P5 AI Perfect Picture
  • Dźwięk Dolby Atmos
  • 3-stronny Ambilight
  • Telewizor Android TV 139 cm (55")
Obejrzyj. Odtwórz. Daj się porwać.
Niezależnie od tego, co oglądasz, obraz jest realistyczny. Procesor P5 z AI.
Wyjątkowa konstrukcja. Z myślą o przyszłości.
Żywy obraz HDR. Telewizor 4K UHD Philips.
Kinowy obraz i dźwięk. Dolby Vision i Dolby Atmos.
Bezprzewodowy zestaw domowy Philips z technologią DTS Play-Fi
Niesamowita rozgrywka. Minimalne opóźnienie przy 120 Hz. Funkcje G-Sync, VRR i Freesync.
Po prostu inteligentny. Android TV.
Magia systemu Ambilight, tylko od Philips.
Tak wygląda realistyczny obraz. Telewizor Philips OLED.
Sterowanie głosowe. Asystent Google. Współpracuje z usługą Alexa.
Dane techniczne
Etykieta energetyczna
Pobierz
Model
55OLED707/12
Panel OLED
Przekątna ekranu 55"
Technologia HD Ultra HD/4K
Rozdzielczość 3840 x 2160
Tuner TV DVB-S2
Tuner TV DVB-T MPEG-4 (H.264)
Tuner TV DVB-T2/HEVC (H.265)
Tuner TV DVB-C
Tuner TV DVB-S
Smart TV Tak
System TV Android TV
Obraz Perfect Natural Motion
Obraz HDR
Obraz Dolby Vision HDR
Obraz HDR10+ Adaptive
Obraz Micro Dimming Perfect
PVR/DVR Tak
Obsługa 3D Nie
DLNA Nie
Technologie
  • Technologia DTS Play-Fi
  • Zgodność z technologią Nvidia G-Sync
  • Technologia Ambilight
  • Wbudowane funkcje Ambilight + Hue
  • Ambilight Muzyka
  • Tryb gry
  • Dostosowywanie się do koloru ściany
  • Tryb Lounge
  • AmbiWakeup
  • AmbiSleep
  • Bezprzewodowe głośniki domowe Philips
  • Ambilight Aurora
  • Animacja uruchamiania funkcji Ambilight
Funkcje Asystent głosowy ThinQ AI
Funkcje specjalne
  • HbbTV
  • Wstrzymanie odtwarzania programu
  • Nagrywanie USB
  • Sterowanie głosowe
  • Wbudowana funkcja Asystent Google
  • Współpraca z usługą Alexa
System dźwięku
  • Dźwięk oparty na sztucznej inteligencji
  • Wyraźne dialogi
  • Dolby Atmos
  • Wzmocnienie basów Dolby
  • Ustawienie głośności Dolby
  • Tryb nocny
  • Korektor A.I.
  • DTS Play-Fi
  • Personalizacja dźwięku Mimi
Max. moc głośników (sumaryczna) 40 W
Telegazeta (pamięć)
Telegazeta Hypertext (1000 stron)
Procesor
P5 AI Perfect Picture
Pamięć wewnętrzna 16 GB
Bluetooth Tak
WiFi Tak
Gniazda we/wy 1 x Audio out
Gniazda we/wy 3 x USB 2.0
Gniazda we/wy 4 x HDMI
Gniazda we/wy 2 x Wejście antenowe
Gniazda we/wy 1 x Audio in
Gniazda we/wy 1 x RJ-45 LAN
Gniazda we/wy 1 x Gniazdo CI/Cl+
Standard VESA 300 x 300
Pobór mocy 0.3 W
Akcesoria w zestawie
  • 2 baterie AAA
  • Broszura dot. kwestii prawnych i bezpieczeństwa
  • Przewód zasilający
  • Skrócona instrukcja obsługi
  • Pilot
  • Podstawa na biurko
Wysokość 705.6 mm
Wysokość z podstawą 723.9 mm
Szerokość 1227.9 mm
Głębokość 58 mm
Głębokość z podstawą 240 mm