Producenci
Philips Telewizor 55 cali LED 55PUS7009/12
Opis
Przygotuj się na więcej! Ten inteligentny telewizor 4K UHD zapewnia łatwy dostęp do ulubionych usług przesyłania strumieniowego i jest wyposażony w mnóstwo bezpłatnych kanałów. Otrzymujesz ostry obraz, płynną rozgrywkę i realistyczny dźwięk Dolby Atmos.
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | 55PUS7009 |
| Panel | LED |
| Przekątna ekranu | 55" |
| Technologia HD | Ultra HD/4K |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Tuner TV | DVB-T MPEG-4 (H.264) |
| Tuner TV | DVB-C |
| Tuner TV | DVB-S2 |
| Tuner TV | DVB-S |
| Tuner TV | DVB-T2/HEVC (H.265) |
| Smart TV | Tak |
| System TV | Smart TV |
| Obraz | Pixel Precise Ultra HD |
| PVR/DVR | Nie |
| Obsługa 3D | Nie |
| DLNA | Nie |
| Funkcje | EPG |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 20 W |
| Tryb hotelowy | Nie |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Tak |
| Gniazda we/wy | 2 x USB 3.0 |
| Gniazda we/wy | 2 x Wejście antenowe |
| Gniazda we/wy | 1 x Audio out |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 LAN |
| Gniazda we/wy | 3 x HDMI |
| Wysokość | 718 mm |
| Wysokość z podstawą | 787 mm |
| Szerokość | 1225 mm |
| Głębokość | 93 mm |
| Głębokość z podstawą | 274 mm |