Philips Telewizor 55 cali LED 55PUS7609/12
Dostępność: duża ilość
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Opis
Telewizor 4K
Niezwykle ostry i żywy obraz.
Proste wyszukiwanie dzięki TITAN OS.
Dolby Atmos kinowa jakość dźwięku
Gotowy do gry. VRR i niskie opóźnienie wejścia na dowolnej konsoli.
Pilot z plastiku pochodzącego z recyklingu. Odpowiedzialne opakowanie.
Bezproblemowo łączy się z inteligentnymi sieciami domowymi.
Model
55PUS7609/12
Panel LED
Przekątna ekranu 55"
Smart TV Tak
System TV Smart TV
Obraz HDR10
PVR/DVR Tak
Obsługa 3D Nie
DLNA Nie
Funkcje Automatyczne wyłączenie
Funkcje Wyłączenie obrazu (dla radia)
Funkcje ECO
Funkcje Czujnik światła
Max. moc głośników (sumaryczna) 20 W
Gniazda we/wy 1 x Gniazdo CI/Cl+
Gniazda we/wy 1 x Audio out
Gniazda we/wy 2 x Wejście antenowe
Gniazda we/wy 3 x HDMI
Gniazda we/wy 2 x USB 2.0
Standard VESA 200 x 300
Akcesoria w zestawie
  • Pilot
  • 2 baterie AAA
  • Skrócona instrukcja obsługi
  • Broszura dot. kwestii prawnych i bezpieczeństwa
Wysokość 720 mm
Wysokość z podstawą 740 mm
Szerokość 1227 mm
Głębokość 88 mm
Głębokość z podstawą 260 mm