Philips Telewizor 55 cali LED 55PUS7657/12 SMART
Dostępność: brak towaru
Opis
55PUS7657/12
Czysta rozrywka
Żywy obraz. Telewizor Philips LED 4K UHD.
Kinowy obraz i dźwięk. Dolby Vision i Dolby Atmos.
Smukły telewizor. Z myślą o przyszłości.
Doskonały do gier. Niski input lag.
SAPHI: łatwy dostęp do najlepszej rozrywki
Model
55PUS7657/12
Panel LED
Przekątna ekranu 55"
Technologia HD Ultra HD/4K
Rozdzielczość 3840 x 2160
Proporcje obrazu 16:9
Tuner TV DVB-T2/HEVC (H.265)
Tuner TV DVB-S
Tuner TV DVB-T MPEG-2
Tuner TV Analogowy
Smart TV Tak
System TV Saphi
Obraz HDR10+
Obraz HDR
Obraz Dolby Vision
Obraz Pixel Precise Ultra HD
PVR/DVR Nie
Funkcje Wyłączenie obrazu (dla radia)
Funkcje ECO
Funkcje Zegar
Funkcje EPG
Funkcje Czujnik światła
Funkcje specjalne
Interakcja z użytkownikiem:
  • SimplyShare
  • Dublowanie ekranu
Aplikacje SmartTV:
  • Internetowe sklepy z filmami
  • Otwieranie przeglądarki internetowej
  • Telewizja internetowa
  • YouTube
  • Netflix TV
Łatwa instalacja:
  • Automatyczne wykrywanie urządzeń firmy Philips
  • Kreator instalacji sieci
  • Kreator ustawień
Łatwa obsługa:
  • Przycisk menu głównego
  • Ekranowa instrukcja obsługi
Aktualizacje oprogramowania urządzenia:
  • Kreator aktualizacji oprogramowania
  • Aktualizowanie oprogramowania przez USB
  • Aktualizacja oprogramowania sprzętowego przez Internet
System dźwięku
  • Dźwięk oparty na sztucznej inteligencji
  • Wyraźne dialogi
  • Dolby Atmos
  • Tryb nocny
  • Wzmocnienie basów Dolby
  • Korektor A.I.
  • Ustawienie głośności Dolby
Max. moc głośników (sumaryczna) 20 W
Tryb hotelowy Nie
Telegazeta (pamięć)
1000 stron
Procesor
Dwurdzeniowy
Bluetooth Nie
WiFi Tak
Gniazda we/wy 1 x Wejście antenowe
Gniazda we/wy 1 x RJ-45 LAN
Gniazda we/wy 1 x Gniazdo CI/Cl+
Gniazda we/wy 1 x SPDIF out
Gniazda we/wy 3 x HDMI
Gniazda we/wy 1 x Satellite
Gniazda we/wy 2 x USB 2.0
Standard VESA 200 x 100
Pobór mocy 76 W
Akcesoria w zestawie
  • Pilot
  • 2 x Bateria AAA
  • Przewód zasilający
  • Skrócona instrukcja obsługi
  • Broszura dotycząca kwestii prawnych i bezpieczeństwa
  • Podstawa na biurko
Wysokość 712.8 mm
Wysokość z podstawą 739.8 mm
Szerokość 1226.8 mm
Głębokość 85.3 mm
Głębokość z podstawą 246.8 mm