Philips Telewizor 55 cali LED 55PUS8007/12 ANDROID AMBILIGHT
Dostępność: brak towaru
Opis
Prosty, inteligentny, piękny
Magia Ambilight. Tylko od Philips.
Żywy obraz. Telewizor Philips LED 4K UHD.
Kinowy obraz i dźwięk. Dolby Vision i Dolby Atmos.
Po prostu inteligentny. Android TV.
Sterowanie głosowe. Współpracuje z Asystentem Google.
Smukły telewizor. Z myślą o przyszłości.
Doskonały do gier. Niski input lag.
Model
55PUS8007/12
Panel LED
Przekątna ekranu 55"
Technologia HD Ultra HD/4K
Rozdzielczość 3840 x 2160
Proporcje obrazu 16:9
Tuner TV DVB-C
Tuner TV DVB-T MPEG-2
Tuner TV DVB-T2/HEVC (H.265)
Smart TV Tak
System TV Smart TV
Obraz Pixel Precise Ultra HD
Obraz Ambilight
Obraz Dolby Vision HDR
PVR/DVR Tak
Obsługa 3D Nie
DLNA Nie
Funkcje EPG
Funkcje Automatyczne wyłączenie
  • Dolby Atmos
  • Domyślne ustawienie głośności
  • Wzmocnienie basów Dolby
Max. moc głośników (sumaryczna) 20 W
Tryb hotelowy Nie
Procesor
Czterordzeniowy
Bluetooth Tak
WiFi Tak
Gniazda we/wy 4 x HDMI
Gniazda we/wy 2 x Wejście antenowe
Gniazda we/wy 1 x Audio out
Gniazda we/wy 1 x RJ-45 LAN
Gniazda we/wy 1 x 3,5 mm minijack
Gniazda we/wy 1 x Gniazdo CI/Cl+
Gniazda we/wy 2 x USB 2.0
Standard VESA 200 x 300
Akcesoria w zestawie
  • Pilot
  • 2 baterie AAA
  • Przewód zasilający
  • Skrócona instrukcja obsługi
  • Broszura dot. kwestii prawnych i bezpieczeństwa
  • Podstawa na biurko
Wysokość 709.6 mm
Wysokość z podstawą 736.6 mm
Szerokość 1231.2 mm
Głębokość 81.6 mm
Głębokość z podstawą 255.8 mm