Philips Telewizor 55 cali LED 55PUS8079/12
Dostępność: na wyczerpaniu
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Opis
Niedrogi telewizor z systemem Ambilight
Dane techniczne
Etykieta energetyczna
Pobierz
Model
55PUS8079/12
Panel LED
Przekątna ekranu 55"
Technologia HD Ultra HD/4K
Rozdzielczość 3840 x 2160
Tuner TV DVB-S2
Tuner TV DVB-T2/HEVC (H.265)
Tuner TV DVB-T MPEG-4 (H.264)
Tuner TV DVB-C
Tuner TV DVB-S
Smart TV Tak
System TV Smart TV
Obraz Pixel Precise Ultra HD
PVR/DVR Tak
Obsługa 3D Nie
DLNA Nie
Funkcje EPG
Max. moc głośników (sumaryczna) 20 W
Tryb hotelowy Nie
Bluetooth Nie
WiFi Tak
Gniazda we/wy 1 x 3,5 mm minijack
Gniazda we/wy 3 x HDMI
Gniazda we/wy 2 x Wejście antenowe
Gniazda we/wy 1 x RJ-45 LAN
Akcesoria w zestawie
  • Dwie baterie LR03/AAA
  • Broszura z informacjami i  zasadami bezpieczeństwa
  • Przewód zasilający
  • Skrócona instrukcja obsługi
  • Pilot zdalnego sterowania
  • Stojak na blat
Wysokość 723 mm
Szerokość 1231 mm
Głębokość 82 mm