Philips Telewizor 55 cali LED 55PUS8118/12
Dostępność: na wyczerpaniu
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Opis
Telewizor 4K Ambilight 55PUS8118/12
Twoje życzenie jest dla tego telewizora rozkazem!
Zanurz się w tym, co kochasz. Telewizor Ambilight.
Kinowy obraz i dźwięk. Dolby Vision i Dolby Atmos.
Niezwykle ostry i żywy obraz.
Świetny telewizor bez zakłóceń. Telewizor Philips Smart TV.
Sterowanie głosowe. Współpracuje z Asystentem Google* i Alexa
Smukły telewizor. Z myślą o przyszłości.
Doskonały do gier. VRR i niski input lag na dowolnej konsoli.
Dane techniczne
Model
55PUS8118
Panel LED
Przekątna ekranu 55"
Technologia HD Ultra HD/4K
Rozdzielczość 3840 x 2160
Tuner TV DVB-T MPEG-4 (H.264)
Smart TV Tak
System TV Smart TV
Obraz HLG
Obraz HDR10
Obraz HDR10+
Obraz Dolby Vision HDR
PVR/DVR Tak
Funkcje EPG
Max. moc głośników (sumaryczna) 20 W
Tryb hotelowy Nie
Bluetooth Tak
WiFi Tak
Gniazda we/wy 1 x RJ-45 LAN
Gniazda we/wy 1 x Gniazdo CI/Cl+
Gniazda we/wy 1 x Wejście antenowe
Gniazda we/wy 1 x Audio out
Gniazda we/wy 1 x 3,5 mm minijack
Gniazda we/wy 2 x USB 2.0
Gniazda we/wy 3 x HDMI
Standard VESA 200 x 300
Akcesoria w zestawie
  • Pilot
  • 2 baterie AAA
  • Podstawa na biurko
  • Przewód zasilający
  • Skrócona instrukcja obsługi
  • Broszura dot. kwestii prawnych i bezpieczeństwa
Wysokość 70 mm
Wysokość z podstawą 780 mm
Szerokość 1231 mm
Głębokość 82 mm
Głębokość z podstawą 258 mm