Philips Telewizor 55 cali LED 55PUS8518/12
Dostępność: na wyczerpaniu
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Opis
55PUS8518/12
Jedyny, który ma wszystko.
The One z wciągającą technologią Ambilight.
The One, który zapewni emocje. Procesor P5 Perfect Picture.
The One z Dolby Vision i Dolby Atmos.
Smukły telewizor. Z myślą o przyszłości.
Bezprzewodowy zestaw domowy Philips z technologią DTS Play-Fi
Uwielbia gry. 60 Hz, wyjątkowo małe opóźnienie. Technologia VRR, FreeSync
Nie możesz doczekać się rozgrywki? Telewizor 60 Hz z systemem Ambilight o HDMI 2.1 obsługuje szybką rozgrywkę, a tryb Ultra Motion Clarity zapewnia ostrzejszy i płynniejszy obraz. Po włączeniu konsoli automatycznie aktywowane jest ustawienie wyjątkowo małego opóźnienia, a tryb gier Ambilight sprawia, że emocje są jeszcze większe.
Rozrywka, którą kochasz, z niewielką pomocą Google.
Sterowanie głosowe. Asystent Google. Współpracuje z usługą Alexa
Model
55PUS8518/12
Panel LED
Przekątna ekranu 55"
Technologia HD Ultra HD/4K
Rozdzielczość 3840 x 2160
Proporcje obrazu 16:9
Tuner TV DVB-S2
Tuner TV DVB-S
Tuner TV Analogowy
Tuner TV DVB-T MPEG-4 (H.264)
Tuner TV DVB-C
Tuner TV DVB-T MPEG-2
Tuner TV DVB-T2/HEVC (H.265)
Smart TV Tak
System TV Android TV
System TV Google TV
Obraz HLG
Obraz Ambilight
Obraz Micro Dimming Pro
Obraz Natural motion
Obraz HDR10+
Obraz Dolby Vision
Obraz HDR
Obsługa 3D Nie
DLNA Tak
Funkcje EPG
Funkcje Automatyczne skanowanie kanałów
Funkcje Czujnik światła
Funkcje Automatyczne wyłączenie
Funkcje Wyłączenie obrazu (dla radia)
Funkcje ECO
Funkcje specjalne
  • HbbTV
  • Wbudowana funkcja Asystent Google
  • Współpraca z usługą Alexa
  • Filmy z Google Play
  • Wyszukiwanie Google
  • YouTube
  • Netflix
  • Apple TV
  • BBC iPlayer
  • Filmy Amazon Prime
  • Disney+
  • Aplikacja Fitness
  • Muzyka YouTube
  • Ambilight Aurora
System dźwięku
  • 2 x 10 W głośniki pełnozakresowe
  • Dolby Digital MS12, V2.6.1
  • DTS:X
  • Dźwięk oparty na sztucznej inteligencji
  • Wyraźne dialogi
  • Dolby Atmos
  • Wzmocnienie basów Dolby
  • Ustawienie głośności Dolby
  • Tryb nocny
  • Korektor A.I.
  • DTS Play-Fi
  • Personalizacja dźwięku Mimi
  • Kalibracja pomieszczenia
Max. moc głośników (sumaryczna) 20 W
Telegazeta (pamięć)
1000 stron
Procesor
Czterordzeniowy
Pamięć wewnętrzna 16 GB
Bluetooth Tak
WiFi Tak
Gniazda we/wy 4 x HDMI
Gniazda we/wy 1 x Satellite
Gniazda we/wy 1 x SPDIF out
Gniazda we/wy 1 x RJ-45 LAN
Gniazda we/wy 1 x Gniazdo CI/Cl+
Gniazda we/wy 2 x USB 2.0
Gniazda we/wy 1 x Wejście antenowe
Gniazda we/wy 1 x 3,5 mm minijack
Standard VESA 200 x 300
Pobór mocy 77 W
Akcesoria w zestawie
  • Pilot
  • 2 x Bateria AAA
  • Podstawa na biurko
  • Przewód zasilający
  • Skrócona instrukcja obsługi
  • Broszura dotycząca kwestii prawnych i bezpieczeństwa
Wysokość 720 mm
Wysokość z podstawą 778 mm
Szerokość 1231 mm
Głębokość 81 mm
Głębokość z podstawą 256 mm