Producenci
Philips Telewizor 55 cali LED 55PUS8558/12
Opis
55PUS8558/12
Jedyny, który ma wszystko.
Podkręć swój czas wolny dzięki temu jedynemu. Ten telewizor 4K z systemem Ambilight sprawi, że zanurzysz się w każdym serialu, filmie i grze! Otrzymasz porywającą jakość obrazu, wszystkie niezbędne aplikacje do przesyłania strumieniowego oraz podstawę, którą można łatwo dostosować do soundbara.
The One z wciągającą technologią Ambilight.
Telewizory Ambilight to jedyne telewizory z oświetleniem LED za ekranem, które reaguje na to, co oglądasz, zanurzając Cię w aureoli kolorowego światła. Twój telewizor wydaje się większy, a Ty mocniej zagłębiasz się w swoje ulubione programy, filmy i gry.
The One, który zapewni emocje. Procesor P5 Perfect Picture.
Procesor Philips P5 zapewnia obraz równie doskonały, jak Twoja ulubiona rozrywka. Szczegóły mają zauważalnie większą głębię. Kolory są żywe, a odcienie skóry naturalne. Kontrast jest niezwykle wyraźny i pozwala dostrzec każdy szczegół, a ruch pozostaje idealnie płynny.
The One z Dolby Vision i Dolby Atmos.
Dzięki systemom Dolby Vision i Dolby Atmos filmy, programy i gry wyglądają i brzmią niesamowicie. Zobacz obraz, który reżyser chciał Ci pokazać - nie ma już rozczarowujących scen, które są zbyt ciemne, by coś na nich dostrzec! Usłysz wyraźnie każde słowo. Doświadcz efektów dźwiękowych tak, jakby akcja działa się wokół Ciebie.
Smukły telewizor. Z myślą o przyszłości.
Szukasz telewizora, który pasuje do Twojego pokoju? Praktycznie bezramkowy ekran tego telewizora Ambilight można umieścić w niemal każdym wnętrzu. Podstawka z regulacją wysokości idealnie sprawdzi się w połączeniu z soundbarem. W naszych opakowaniach wykorzystujemy karton z recyklingu z certyfikatem FSC, a w materiałach drukowanych - papier z recyklingu.
Bezprzewodowy zestaw domowy Philips z technologią DTS Play-Fi
Od razu po wyjęciu z opakowania dźwięk z telewizora jest dobry i czysty. Jeśli chcesz więcej, domowy system bezprzewodowy firmy Philips z funkcją DTS Play-Fi pozwala w kilka sekund połączyć się ze zgodnymi soundbarami i głośnikami bezprzewodowymi w całym domu. Możesz nawet utworzyć zestaw kina domowego z dźwiękiem przestrzennym, wykorzystując telewizor jako głośnik centralnego.
Uwielbia gry. 60 Hz, technologia VRR, wyjątkowo małe opóźnienie wejścia
Nie możesz doczekać się rozgrywki? Telewizor 60 Hz z systemem Ambilight o HDMI 2.1 obsługuje szybką rozgrywkę, a tryb Ultra Motion Clarity zapewnia ostrzejszy i płynniejszy obraz. Po włączeniu konsoli automatycznie aktywowane jest ustawienie wyjątkowo małego opóźnienia, a tryb gier Ambilight sprawia, że emocje są jeszcze większe.
Rozrywka, którą kochasz, z niewielką pomocą Google.
Co chcesz oglądać? Google TV łączy filmy, programy i wiele innych, spośród Twoich aplikacji i subskrypcji i organizuje je dla Ciebie. Otrzymasz sugestie na podstawie tego, co lubisz, możesz nawet użyć aplikacji Google TV w telefonie, aby stworzyć listę do obejrzenia poza domem.
Sterowanie głosowe. Asystent Google. Współpracuje z usługą Alexa
Wybierz swojego asystenta głosowego! Naciśnij przycisk Asystenta Google na pilocie i używaj poleceń głosowych, aby wyszukiwać filmy i seriale, zapoznać się z rekomendacjami, sterować zgodnymi inteligentnymi urządzeniami domowymi i nie tylko. Do sterowania telewizorem możesz też używać asystenta głosowego Alexa i zgodnych urządzeń.
Niezwykle ostry i żywy obraz.
Niezależnie od tego, co oglądasz, ten telewizor zapewnia jasny, bardzo ostry obraz o żywych kolorach. Ponadto ten telewizor 4K UHD z systemem Ambilight jest zgodny ze wszystkimi głównymi formatami HDR, dzięki czemu zobaczysz więcej szczegółów - nawet w ciemnych i jasnych obszarach - podczas przesyłania strumieniowego treści HDR.
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | 55PUS8558/12 |
| Panel | LED |
| Przekątna ekranu | 55" |
| Technologia HD | Ultra HD/4K |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Kontrast dynamiczny | Mega Contrast |
| Tuner TV | DVB-S2 |
| Tuner TV | DVB-T MPEG-4 (H.264) |
| Tuner TV | DVB-C |
| Tuner TV | DVB-S |
| Tuner TV | DVB-T MPEG-2 |
| Tuner TV | DVB-T2/HEVC (H.265) |
| Tuner TV | Analogowy |
| Smart TV | Tak |
| System TV | Google TV |
| Obraz | HLG |
| Obraz | HDR10+ |
| Obraz | HDR |
| Obraz | Ambilight |
| Obraz | Dolby Vision |
| Obraz | HDR10 |
| Obraz | Natural motion |
| Obraz | Micro Dimming Pro |
| PVR/DVR | Nie |
| Obsługa 3D | Nie |
| DLNA | Nie |
| Funkcje | EPG |
| Funkcje | Automatyczne wyłączenie |
| Funkcje | Wyłączenie obrazu (dla radia) |
| Funkcje | Odtwarzanie napisów |
| Funkcje | ECO |
| Funkcje | Czujnik światła |
| Funkcje specjalne |
|
| System dźwięku |
|
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 20 W |
| Tryb hotelowy | Nie |
| Telegazeta (pamięć) | 1000 stron |
| Procesor |
|
| Pamięć wewnętrzna | 16 GB |
| Bluetooth | Tak |
| WiFi | Tak |
| Gniazda we/wy | 4 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x Satellite |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Gniazda we/wy | 2 x USB 2.0 |
| Gniazda we/wy | 1 x SPDIF out |
| Gniazda we/wy | 1 x Wejście antenowe |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 LAN |
| Gniazda we/wy | 1 x Gniazdo CI/Cl+ |
| Standard VESA | 200 x 300 |
| Pobór mocy | 77 W |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wysokość | 720 mm |
| Wysokość z podstawą | 778 mm |
| Szerokość | 1231 mm |
| Głębokość | 81 mm |
| Głębokość z podstawą | 256 mm |
| Waga | 15.2 kg |
| Waga z podstawą | 16 kg |
| Pozostałe parametry | Funkcje Ambilight:
|