Philips Telewizor 55 cali LED 55PUS8558/12
Dostępność: brak towaru
Opis
55PUS8558/12
Jedyny, który ma wszystko.
The One z wciągającą technologią Ambilight.
The One, który zapewni emocje. Procesor P5 Perfect Picture.
The One z Dolby Vision i Dolby Atmos.
Smukły telewizor. Z myślą o przyszłości.
Bezprzewodowy zestaw domowy Philips z technologią DTS Play-Fi
Uwielbia gry. 60 Hz, technologia VRR, wyjątkowo małe opóźnienie wejścia
Nie możesz doczekać się rozgrywki? Telewizor 60 Hz z systemem Ambilight o HDMI 2.1 obsługuje szybką rozgrywkę, a tryb Ultra Motion Clarity zapewnia ostrzejszy i płynniejszy obraz. Po włączeniu konsoli automatycznie aktywowane jest ustawienie wyjątkowo małego opóźnienia, a tryb gier Ambilight sprawia, że emocje są jeszcze większe.
Rozrywka, którą kochasz, z niewielką pomocą Google.
Sterowanie głosowe. Asystent Google. Współpracuje z usługą Alexa
Model
55PUS8558/12
Panel LED
Przekątna ekranu 55"
Technologia HD Ultra HD/4K
Rozdzielczość 3840 x 2160
Proporcje obrazu 16:9
Kontrast dynamiczny Mega Contrast
Tuner TV DVB-S2
Tuner TV DVB-T MPEG-4 (H.264)
Tuner TV DVB-C
Tuner TV DVB-S
Tuner TV DVB-T MPEG-2
Tuner TV DVB-T2/HEVC (H.265)
Tuner TV Analogowy
Smart TV Tak
System TV Google TV
Obraz HLG
Obraz HDR10+
Obraz HDR
Obraz Ambilight
Obraz Dolby Vision
Obraz HDR10
Obraz Natural motion
Obraz Micro Dimming Pro
PVR/DVR Nie
Funkcje EPG
Funkcje Automatyczne wyłączenie
Funkcje Wyłączenie obrazu (dla radia)
Funkcje Odtwarzanie napisów
Funkcje ECO
Funkcje Czujnik światła
Funkcje specjalne
  • YouTube
  • Netflix
  • Apple TV
  • Filmy Amazon Prime
  • Disney+
  • Muzyka YouTube
  • Aplikacja Fitness
  • Ambilight Aurora
  • Telewizor interaktywny: HbbTV
  • Pilot z obsługą głosu
  • Wbudowana funkcja Asystent Google
  • Współpraca z usługą Alexa
System dźwięku
  • Konfiguracja głośników: 2 x 10W głośniki pełnozakresowe
  • Kodek: Dolby Digital MS12, V2.6.1; DTS:X
  • Dźwięk oparty na sztucznej inteligencji
  • Wyraźne dialogi
  • Dolby Atmos
  • Wzmocnienie basów DolbyUstawienie głośności Dolby
  • Tryb nocny
  • Korektor A.I.
  • DTS Play-Fi
  • Personalizacja dźwięku Mimi
  • Kalibracja pomieszczenia
Max. moc głośników (sumaryczna) 20 W
Tryb hotelowy Nie
Telegazeta (pamięć)
1000 stron
Procesor
  • P5 Perfect Picture
  • Czterordzeniowy
Pamięć wewnętrzna 16 GB
Bluetooth Tak
WiFi Tak
Gniazda we/wy 4 x HDMI
Gniazda we/wy 1 x Satellite
Gniazda we/wy 1 x 3,5 mm minijack
Gniazda we/wy 2 x USB 2.0
Gniazda we/wy 1 x SPDIF out
Gniazda we/wy 1 x Wejście antenowe
Gniazda we/wy 1 x RJ-45 LAN
Gniazda we/wy 1 x Gniazdo CI/Cl+
Standard VESA 200 x 300
Pobór mocy 77 W
Akcesoria w zestawie
  • Pilot
  • 2 x Bateria AAA
  • Podstawa na biurko
  • Przewód zasilający
  • Skrócona instrukcja obsługi
  • Broszura dotycząca kwestii prawnych i bezpieczeństwa
Wysokość 720 mm
Wysokość z podstawą 778 mm
Szerokość 1231 mm
Głębokość 81 mm
Głębokość z podstawą 256 mm