Philips Telewizor 55 cali LED 55PUS8818/12
Dostępność: brak towaru
Opis
Telewizor 4K Ambilight 55PUS8818/12
Jedyny, który ma wszystko.
  • Telewizor 139 cm (55") z Ambilight
  • Procesor obrazu P5 120 Hz
  • Obsługa głównych formatów HDR
  • Google TV
The One z wciągającą technologią Ambilight.
The One, który zapewni emocje. Procesor P5 Perfect Picture.
Niezwykle ostry i żywy obraz.
The One z Dolby Vision i Dolby Atmos.
Smukły telewizor. Z myślą o przyszłości.
Bezprzewodowy zestaw domowy Philips z technologią DTS Play-Fi
Czas na rozgrywkę! 120 Hz. VRR, FreeSync i wyjątkowo małe opóźnienie.
Rozrywka, którą kochasz, z niewielką pomocą Google.
Sterowanie głosowe. Asystent Google. Współpracuje z usługą Alexa
Model
55PUS8818/12
Panel LED
Przekątna ekranu 55"
Technologia HD Ultra HD/4K
Rozdzielczość 3840 x 2160
Proporcje obrazu 16:9
Smart TV Tak
System TV Google TV
Obraz HDR10
Obraz Micro Dimming Pro
Obraz HDR10+
Obraz HLG
Obraz Dolby Vision
Obraz Perfect Natural Motion
PVR/DVR Tak
Obsługa 3D Nie
DLNA Nie
Technologie
  • Telewizor interaktywny HbbTV
  • Pilot z obsługą głosu
Sterowanie głosowe
  • Wbudowana funkcja Asystent Google
  • Pilot z mikrofonem
  • Współpraca z usługą Alexa
Funkcje Automatyczne wyłączenie
Funkcje Wyłączenie obrazu (dla radia)
Funkcje Czujnik światła
Funkcje ECO
System dźwięku
  • Moc wyjściowa (RMS) 40 W
  • Konfiguracja głośników: 4 głośniki średnich tonów 10 W
Kodek
  • Dolby Digital MS12, V2.6.1
  • DTS:X
Funkcje poprawy dźwięku
  • Dźwięk oparty na sztucznej inteligencji
  • Wyraźne dialogi
  • Dolby Atmos
  • Wzmocnienie basów Dolby
  • Ustawienie głośności Dolby
  • Tryb nocny
  • Korektor A.I.
  • DTS Play-Fi
  • Personalizacja dźwięku Mimi
  • Kalibracja pomieszczenia
Max. moc głośników (sumaryczna) 40 W
Kąt widzenia poziomy 178 °
Kąt widzenia pionowy 178 °
Tryb hotelowy Nie
Telegazeta (pamięć)
 Hypertext (1000 stron)
Procesor
Procesor obrazu P5 120 Hz
Pamięć wewnętrzna 16 GB
Bluetooth Tak
WiFi Tak
Gniazda we/wy 1 x RJ-45 LAN
Gniazda we/wy 1 x Wejście antenowe
Gniazda we/wy 2 x USB 3.0
Gniazda we/wy 4 x HDMI
Gniazda we/wy 1 x Satellite
Gniazda we/wy 1 x Audio out
Gniazda we/wy 1 x 3,5 mm minijack
Standard VESA 200 x 300
Pobór mocy 61 kW
Akcesoria w zestawie
  • Pilot
  • 2 baterie AAA
  • Podstawa na biurko
  • Przewód zasilający
  • Skrócona instrukcja obsługi
  • Broszura dot. kwestii prawnych i bezpieczeństwa
Wysokość 720 mm
Wysokość z podstawą 783 mm
Szerokość 1231 mm
Głębokość 80 mm
Głębokość z podstawą 259 mm