Philips Telewizor 55 cali LED 55PUS8919/12
Dostępność: duża ilość
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Opis
Telewizor 4K Ambilight
The One z wciągającą technologią Ambilight.
The One, który zapewni emocje. Procesor P5 Perfect Picture.
The One z TITAN OS.
Kinowy obraz i dźwięk. Dolby Vision i Dolby Atmos.
Gotowi do gry? 120 Hz, niezwykle niskie opóźnienie. technologia VRR, FreeSync.
Pilot z plastiku pochodzącego z recyklingu. Odpowiedzialne opakowanie.
Bezprzewodowy zestaw domowy Philips z technologią DTS Play-Fi.
Wbudowany asystent Alexa i obsługa Asystenta Google
Niezwykle ostry i żywy obraz.
Łatwe łączenie się z inteligentnymi sieciami domowymi i asystentami głosowymi.
Model
55PUS8919/12
Panel LED
Przekątna ekranu 55"
Tuner TV DVB-S
Tuner TV DVB-T MPEG-2
Smart TV Tak
System TV Smart TV
Obraz P5 Perfect Picture Engine
PVR/DVR Tak
Funkcje EPG
Max. moc głośników (sumaryczna) 40 W