Philips Telewizor 55 cali MINI LED 55PML9008/12
Dostępność: brak towaru
Opis
55PML9008/12
Filmy, które Cię wciągną. Gry, które możesz poczuć.
Zanurz się w tym, co kochasz. Telewizor Ambilight.
Doskonałość dużego ekranu dla każdego dramatycznego momentu
Niezależnie od źródła, zawsze perfekcja. Procesor P5 Philips.
Kinowy obraz i dźwięk. Dolby Vision i Dolby Atmos.
Wyjątkowa konstrukcja. Z myślą o przyszłości.
Bezprzewodowy zestaw domowy Philips z technologią DTS Play-Fi
Niesamowita rozgrywka. 120 Hz, bardzo niskie opóźnienie, VRR, FreeSync
Graj bez ograniczeń i zanurz się w żywych barwach telewizora Xtra! HDMI 2.1, niesamowicie szybka, natywna częstotliwość odświeżania 120 Hz oraz wyjątkowo niski input lag pozwalają wydobyć to, co najlepsze ze sprzętu do gier nowej generacji, zapewniając płynną, dynamiczną rozgrywkę, naturalny ruch i świetnie wyglądającą grafikę. Tryb gry Ambilight zapewnia jeszcze większe emocje.
Sterowanie głosowe. Współpracuje z Asystentem Google i Alexa
MiniLED. Inteligentne strefy podświetlania. Niebywały kontrast.
Obsługuje wszystkie główne formaty HDR.
Model
55PML9008/12
Panel MINI LED
Przekątna ekranu 55"
Tuner TV DVB-T MPEG-4 (H.264)
Tuner TV DVB-T MPEG-2
Tuner TV DVB-C
Tuner TV Analogowy
Smart TV Tak
System TV Smart TV
Obraz HDR10+
Obraz HLG
Obraz HDR
Obraz Micro Dimming Perfect
Obraz Perfect Natural Motion
Obraz HDR10
Obraz Ambilight
Obraz Dolby Vision
Obsługa 3D Nie
DLNA Tak
Funkcje EPG
Funkcje Automatyczne skanowanie kanałów
Funkcje Wyłączenie obrazu (dla radia)
Funkcje specjalne
  • HbbTV
  • Filmy Amazon Prime
  • Netflix
  • Sklep Philips
  • YouTube
  • Współpraca z usługą Alexa
  • Obsługa Google Home
System dźwięku
  • 2 głośniki średnich tonów 10 W, 2 głośniki wysokotonowe 10 W
  • Dolby Digital MS12, V2.6.1
  • DTS:X
  • Dźwięk oparty na sztucznej inteligencji
  • Wyraźne dialogi
  • Wzmocnienie basów Dolby
  • Ustawienie głośności Dolby
  • Tryb nocny
  • Dolby Atmos
  • Korektor A.I.
Max. moc głośników (sumaryczna) 40 W
Telegazeta (pamięć)
1000 stron
Procesor
Dwurdzeniowy
Bluetooth Tak
WiFi Tak
Gniazda we/wy 1 x SPDIF out
Gniazda we/wy 1 x Wejście antenowe
Gniazda we/wy 2 x USB 2.0
Gniazda we/wy 4 x HDMI
Gniazda we/wy 1 x Satellite
Gniazda we/wy 1 x RJ-45 LAN
Gniazda we/wy 1 x Gniazdo CI/Cl+
Gniazda we/wy 1 x 3,5 mm minijack
Standard VESA 300 x 300
Pobór mocy 77 W
Akcesoria w zestawie
  • Pilot
  • 2 x Bateria AAA
  • Podstawa na biurko
  • Przewód zasilający
  • Skrócona instrukcja obsługi
  • Broszura dotycząca kwestii prawnych i bezpieczeństwa
Wysokość 721 mm
Wysokość z podstawą 739 mm
Szerokość 1231 mm
Głębokość 82 mm
Głębokość z podstawą 254 mm