Philips Telewizor 55 cali MINI LED 55PML9308/12
Dostępność: duża ilość
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Opis
55PML9308/12
Przenieś się w sam środek akcji
Zanurz się w tym, co kochasz. Telewizor Ambilight.
Doskonałość dużego ekranu dla każdego dramatycznego momentu
Legendarny dźwięk Bowers & Wilkins
Niezależnie od źródła, zawsze perfekcja. Procesor P5 Philips.
Kinowy obraz i dźwięk. Dolby Vision i Dolby Atmos.
Wyjątkowa konstrukcja. Z myślą o przyszłości.
Bezprzewodowy zestaw domowy Philips z technologią DTS Play-Fi
Niesamowita rozgrywka. 120 Hz, bardzo niskie opóźnienie, VRR, FreeSync
Graj bez ograniczeń i zanurz się w żywych barwach telewizora Xtra! HDMI 2.1, niesamowicie szybka, natywna częstotliwość odświeżania 120 Hz oraz wyjątkowo niski input lag pozwalają wydobyć to, co najlepsze ze sprzętu do gier nowej generacji, zapewniając płynną, dynamiczną rozgrywkę, naturalny ruch i świetnie wyglądającą grafikę. Tryb gry Ambilight zapewnia jeszcze większe emocje.
Sterowanie głosowe. Współpracuje z Asystentem Google i Alexa
MiniLED. Inteligentne strefy podświetlania. Niebywały kontrast.
Obsługuje wszystkie główne formaty HDR.
Idź prosto do ukochanej rozrywki. Telewizor Philips Smart TV.
Model
55PML9308/12
Panel MINI LED
Przekątna ekranu 55"
Tuner TV DVB-S2
Tuner TV Analogowy
Tuner TV DVB-C
Tuner TV DVB-T MPEG-2
Smart TV Tak
System TV Smart TV
Obraz HLG
Obraz HDR10+
Obraz Ambilight
Obraz HDR10
Obraz Micro Dimming Premium
Obraz HDR
Obraz Dolby Vision
Obraz Perfect Natural Motion
Obsługa 3D Nie
DLNA Tak
Funkcje EPG
Funkcje Automatyczne skanowanie kanałów
Funkcje ECO
Funkcje specjalne
  • HbbTV
  • Dublowanie ekranu
  • SimplyShare
  • Filmy Amazon Prime
  • Netflix
  • YouTube
  • Sklep Philips
  • Ambilight Aurora
  • Współpraca z usługą Alexa
  • Obsługa Google Home
System dźwięku
  • 4 głośniki średnich tonów 8,5 W, głośnik niskotonowy 30 W
  • Dolby Digital MS12, V2.6.1
  • DTS:X
  • Dolby Atmos
  • Dźwięk oparty na sztucznej inteligencji
  • Wyraźne dialogi
  • Wzmocnienie basów Dolby
  • Ustawienie głośności Dolby
  • Tryb nocny
  • Korektor A.I.
Max. moc głośników (sumaryczna) 64 W
Telegazeta (pamięć)
1000 stron
Procesor
Dwurdzeniowy
Bluetooth Tak
WiFi Tak
Gniazda we/wy 1 x 3,5 mm minijack
Gniazda we/wy 1 x RJ-45 LAN
Gniazda we/wy 1 x Gniazdo CI/Cl+
Gniazda we/wy 4 x HDMI
Gniazda we/wy 1 x Satellite
Gniazda we/wy 1 x Subwoofer Pre Out
Gniazda we/wy 3 x USB 2.0
Gniazda we/wy 1 x Wejście antenowe
Gniazda we/wy 1 x SPDIF out
Standard VESA 300 x 300
Pobór mocy 82 W
Akcesoria w zestawie
  • Pilot
  • 2 x Bateria AAA
  • Podstawa na biurko
  • Przewód zasilający
  • Skrócona instrukcja obsługi
  • Broszura dotycząca kwestii prawnych i bezpieczeństwa
Wysokość 767 mm
Wysokość z podstawą 793 mm
Szerokość 1233 mm
Głębokość 85.1 mm
Głębokość z podstawą 291 mm