Philips Telewizor 55 cali OLED 55OLED718/12
Dostępność: brak towaru
Opis
55OLED718/12
Cokolwiek oglądasz. W cokolwiek grasz.
Zanurz się w tym, co kochasz. Telewizor Ambilight.
Niezależnie od tego, co oglądasz, obraz jest realistyczny. Procesor P5 z AI.
Szczegóły i głębia. Telewizor OLED z Ambilight.
Rozrywka, którą kochasz, z niewielką pomocą Google.
Sterowanie głosowe. Asystent Google. Współpracuje z usługą Alexa.
Niesamowita rozgrywka. 120 Hz, bardzo małe opóźnienie, G-Sync, VRR, FreeSync.
Graj bez ograniczeń i zanurz się w niesamowitym realizmie OLED! HDMI 2.1, niesamowicie szybka, natywna częstotliwość odświeżania 120 Hz oraz wyjątkowo małe opóźnienie pozwalają wydobyć to, co najlepsze ze sprzętu do gier nowej generacji, zapewniając płynną, dynamiczną rozgrywkę i naturalny ruch. Tryb gry Ambilight zapewnia jeszcze większe emocje.
Model
55OLED718/12
Panel OLED
Przekątna ekranu 55"
Technologia HD Ultra HD/4K
Rozdzielczość 3840 x 2160
Proporcje obrazu 16:9
Tuner TV DVB-T2/HEVC (H.265)
Tuner TV DVB-T MPEG-2
Tuner TV DVB-S2
Tuner TV Analogowy
Tuner TV DVB-S
Smart TV Tak
System TV Google TV
Obraz HDR10
Obraz Ambilight
Obraz HLG
Obraz HDR10+
Obraz Perfect Natural Motion
Obraz Micro Dimming Perfect
Obraz HDR
Obraz HDR10+ Adaptive
Obraz Tryb A.I. PQ
Obraz Filmmaker mode
Obsługa 3D Nie
DLNA Tak
Funkcje EPG
Funkcje ECO
Funkcje Czujnik światła
Funkcje Automatyczne skanowanie kanałów
Funkcje Automatyczne wyłączenie
Funkcje Wyłączenie obrazu (dla radia)
Funkcje specjalne
  • HbbTV
  • Wbudowana funkcja Asystent Google
  • Współpraca z usługą Alexa
  • Filmy z Google Play
  • Wyszukiwanie Google
  • YouTube
  • Netflix
  • Apple TV
  • BBC iPlayer
  • Filmy Amazon Prime
  • Disney+
  • Aplikacja Fitness
  • Muzyka YouTube
  • Ambilight Aurora
System dźwięku
  • AC-4
  • Dolby Atmos
  • Dolby Digital MS12, V2.6.1
  • DTS:X
  • Dźwięk oparty na sztucznej inteligencji
  • Wyraźne dialogi
  • Dolby Atmos
  • Wzmocnienie basów Dolby
  • Ustawienie głośności Dolby
  • Tryb nocny
  • Korektor A.I.
  • DTS Play-Fi
  • Personalizacja dźwięku Mimi
  • Kalibracja pomieszczenia
Max. moc głośników (sumaryczna) 40 W
Telegazeta (pamięć)
1000 stron
Procesor
Czterordzeniowy
Pamięć wewnętrzna 16 GB
Gniazda we/wy 4 x HDMI
Gniazda we/wy 1 x Satellite
Gniazda we/wy 3 x USB 2.0
Gniazda we/wy 1 x Wejście antenowe
Gniazda we/wy 1 x RJ-45 LAN
Gniazda we/wy 1 x Gniazdo CI/Cl+
Gniazda we/wy 1 x SPDIF out
Gniazda we/wy 1 x 3,5 mm minijack
Standard VESA 300 x 300
Pobór mocy 84 W
Akcesoria w zestawie
  • Pilot
  • 2 x Bateria AAA
  • Skrócona instrukcja obsługi
  • Broszura dotycząca kwestii prawnych i bezpieczeństwa
Wysokość 708 mm
Wysokość z podstawą 723 mm
Szerokość 1228 mm
Głębokość 58 mm
Głębokość z podstawą 240 mm