Philips Telewizor 55 cali OLED 55OLED807/12 ANDROID AMBILIGHT 4K
Dostępność: brak towaru
Opis
Żywe kolory. Piękne. Wciągające.
Bardziej realistyczne wrażenia niż kiedykolwiek. 4-stronne oświetlenie Ambilight.
Niezależnie od tego, co oglądasz, obraz jest realistyczny. Procesor P5 z AI.
Wyjątkowa konstrukcja. Z myślą o przyszłości.
IMAX w Twoim domu. Certyfikat IMAX Enhanced.
Kinowy obraz i dźwięk. Dolby Vision i Dolby Atmos.
Bezprzewodowy zestaw domowy Philips z technologią DTS Play-Fi
Niesamowita rozgrywka. Minimalne opóźnienie przy 120 Hz. Funkcje G-Sync, VRR i Freesync.
Po prostu inteligentny. Android TV.
Sterowanie głosowe. Asystent Google. Współpracuje z usługą Alexa.
Obsługa głównych formatów HDR: zobacz więcej szczegółów tak, jak zaplanował to reżyser
Tak wygląda realistyczny obraz. Telewizor Philips OLED.
Model
55OLED807/12
Panel OLED
Przekątna ekranu 55"
Smart TV Tak
System TV Smart TV
System TV Android TV
Obraz Perfect Natural Motion
Obraz HDR Dolby Vision
Obraz HDR10+ Adaptive
Obraz Micro Dimming Perfect
PVR/DVR Tak
Funkcje EPG
Funkcje Automatyczne wyłączenie
Funkcje Wyłączenie obrazu (dla radia)
Funkcje Czujnik światła
Max. moc głośników (sumaryczna) 70 W
Kąt widzenia poziomy 178 °
Kąt widzenia pionowy 178 °
Tryb hotelowy Nie
Gniazda we/wy 1 x Gniazdo CI/Cl+
Gniazda we/wy 1 x Audio out
Gniazda we/wy 4 x HDMI
Gniazda we/wy 2 x Wejście antenowe
Akcesoria w zestawie
  • 2 baterie AAA
  • Broszura dot. kwestii prawnych i bezpieczeństwa
  • Podstawa na biurko
Wysokość 701.4 mm
Wysokość z podstawą 771 mm
Szerokość 1225.4 mm
Głębokość 68 mm
Głębokość z podstawą 236 mm