Philips Telewizor 55 cali OLED 55OLED818/12
Dostępność: brak towaru
Opis
55OLED818/12
Wspaniały. Pod każdym względem.
Bardziej wciągający niż kiedykolwiek. Telewizor Ambilight.
Niezależnie od tego, co oglądasz, obraz jest realistyczny. Procesor P5 z AI.
Wyjątkowa konstrukcja. Z myślą o przyszłości.
IMAX w Twoim domu. Certyfikat IMAX Enhanced.
Kinowy obraz i dźwięk. Dolby Vision i Dolby Atmos.
Bezprzewodowy zestaw domowy Philips z technologią DTS Play-Fi
Niesamowita rozgrywka. 120 Hz, bardzo małe opóźnienie, G-Sync, VRR, FreeSync.
Graj bez ograniczeń i zanurz się w niesamowitym realizmie OLED! HDMI 2.1, niesamowicie szybka, natywna częstotliwość odświeżania 120 Hz oraz wyjątkowo małe opóźnienie pozwalają wydobyć to, co najlepsze ze sprzętu do gier nowej generacji, zapewniając płynną, dynamiczną rozgrywkę i naturalny ruch. Tryb gry Ambilight zapewnia jeszcze większe emocje.
Jasny ekran OLED. Zobacz każdy szczegół nawet w dobrze oświetlonym pomieszczeniu.
Sterowanie głosowe. Asystent Google. Współpracuje z usługą Alexa.
Rozrywka, którą kochasz, z niewielką pomocą Google.
Model
55OLED818/12
Panel OLED
Przekątna ekranu 55"
Technologia HD Ultra HD/4K
Rozdzielczość 3840 x 2160
Proporcje obrazu 16:9
Tuner TV DVB-T MPEG-2
Tuner TV DVB-S
Tuner TV DVB-S2
Tuner TV Analogowy
Smart TV Tak
System TV Android TV
Obraz HDR10
Obraz HDR
Obraz Ambilight
Obraz Micro Dimming Perfect
Obraz Perfect Natural Motion
Obraz HDR10+
Obraz HLG
PVR/DVR Nie
Obsługa 3D Nie
DLNA Nie
Funkcje Automatyczne wyłączenie
Funkcje Odtwarzanie napisów
Funkcje Czujnik światła
Funkcje Wyłączenie obrazu (dla radia)
Funkcje Automatyczne skanowanie kanałów
Funkcje EPG
Funkcje specjalne
  • HbbTV
  • Wbudowana funkcja Asystent Google
  • Współpraca z usługą Alexa
  • Filmy z Google Play
  • Wyszukiwanie Google
  • YouTube
  • Netflix
  • Apple TV
  • BBC iPlayer
  • Filmy Amazon Prime
  • Disney+
  • Aplikacja Fitness
  • Muzyka YouTube
  • Ambilight Aurora
System dźwięku
  • Dolby Digital MS12, V2.6.1
  • DTS:X
  • Dolby Atmos
  • AC-4
  • Dźwięk oparty na sztucznej inteligencji
  • Wyraźne dialogi
  • Dolby Atmos
  • Wzmocnienie basów Dolby
  • Ustawienie głośności Dolby
  • Tryb nocny
  • Korektor A.I.
  • DTS Play-Fi
Max. moc głośników (sumaryczna) 70 W
Tryb hotelowy Nie
Telegazeta (pamięć)
Tak
Procesor
Czterordzeniowy
Gniazda we/wy 3 x USB 2.0
Gniazda we/wy 1 x Wejście antenowe
Gniazda we/wy 1 x SPDIF out
Gniazda we/wy 4 x HDMI
Gniazda we/wy 1 x 3,5 mm minijack
Standard VESA 300 x 300
Pobór mocy 83 W
Akcesoria w zestawie
  • Pilot
  • 2 x Bateria AAA
  • Skrócona instrukcja obsługi
  • Broszura dotycząca kwestii prawnych i bezpieczeństwa
Wysokość 707 mm
Wysokość z podstawą 773 mm
Szerokość 1225 mm
Głębokość 68 mm
Głębokość z podstawą 230 mm