Philips Telewizor 55 cali OLED 55OLED819/12
Dostępność: na wyczerpaniu
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Model
55OLED819/12
Panel LED
Przekątna ekranu 55"
Smart TV Tak
System TV Smart TV
Obraz P5 Perfect Picture Engine
Obraz Micro Dimming Perfect
Obraz HDR10+
Obraz Perfect Natural Motion
Obraz Dolby Vision
PVR/DVR Nie
Funkcje EPG
Max. moc głośników (sumaryczna) 70 W
Tryb hotelowy Nie
Bluetooth Tak
WiFi Tak
Gniazda we/wy 2 x USB 3.0
Gniazda we/wy 4 x HDMI
Gniazda we/wy 2 x Wejście antenowe
Gniazda we/wy 1 x Audio out
Gniazda we/wy 1 x 3,5 mm minijack
Gniazda we/wy 1 x RJ-45 LAN
Gniazda we/wy 1 x Gniazdo CI/Cl+
Wysokość 701 mm
Wysokość z podstawą 773 mm
Szerokość 1225 mm
Głębokość 113 mm
Głębokość z podstawą 230 mm