Philips Telewizor 55 cali OLED 55OLED907/12 ANDROID, AMBILIGHT
Dostępność: brak towaru
Opis
55OLED907/12
Wszechstronnie utalentowany
Bardziej realistyczne wrażenia niż kiedykolwiek. 3-stronne oświetlenie Ambilight.
Legendarny dźwięk Bowers & Wilkins.
Niezależnie od tego, co oglądasz, obraz jest realistyczny. Procesor P5 z AI.
Poczuj prawdziwą różnicę. Telewizor Philips OLED+ z technologią HDR.
IMAX w Twoim domu. Certyfikat IMAX Enhanced.
Kinowy obraz i dźwięk. Dolby Vision i Dolby Atmos.
Bezprzewodowy zestaw domowy Philips z technologią DTS Play-Fi.
Niesamowita rozgrywka. Minimalne opóźnienie przy 120 Hz. Funkcje G-Sync, VRR i Freesync
Android TV. Asystent Google. Współpracuje z usługą Alexa.
Wyjątkowa konstrukcja. Z myślą o przyszłości.
Obsługa głównych formatów HDR: zobacz więcej szczegółów tak, jak zaplanował to reżyser
Dane techniczne
Etykieta energetyczna
Pobierz
Model
55OLED907/12
Panel OLED+
Przekątna ekranu 55"
Technologia HD Ultra HD/4K
Rozdzielczość 3840 x 2160
Proporcje obrazu 16:9
Tuner TV DVB-T MPEG-2
Tuner TV Analogowy
Tuner TV DVB-T2/HEVC (H.265)
Tuner TV DVB-S
Tuner TV DVB-T MPEG-4 (H.264)
Tuner TV DVB-C
Tuner TV DVB-S2
Smart TV Tak
System TV Android TV
Obraz HDR
Obraz Micro Dimming Perfect
Obraz HDR10+
Obraz HDR10+ Adaptive
Obraz Ambilight
PVR/DVR Tak
Obsługa 3D Nie
DLNA Nie
Funkcje Czujnik światła
Funkcje EPG
Funkcje Automatyczne wyłączenie
Funkcje Wyłączenie obrazu (dla radia)
Funkcje specjalne
  • Wbudowana funkcja Asystent Google
  • Współpraca z usługą Alexa
System dźwięku
  • Dźwięk Bowers & Wilkins
  • Kanał 3.1
  • AC-4
  • Dolby Atmos
  • DTS-HD (M6)
  • Dolby Digital MS12, V2.5
  • Konfiguracja głośników: 8,5 W x 6, głośnik niskotonowy 30 W
  • Dźwięk oparty na sztucznej inteligencji
  • Wyraźne dialogi
  • Dolby Atmos
  • Wzmocnienie basów Dolby
  • Ustawienie głośności Dolby
  • Tryb nocny
  • Korektor A.I.
  • Kalibracja pomieszczenia
Max. moc głośników (sumaryczna) 80 W
Tryb hotelowy Nie
Telegazeta (pamięć)
1000 stron
Procesor
Czterordzeniowy
Pamięć wewnętrzna 16 GB
Bluetooth Tak
WiFi Tak
Gniazda we/wy 3 x USB 2.0
Gniazda we/wy 4 x HDMI
Gniazda we/wy 1 x RJ-45 LAN
Gniazda we/wy 1 x Gniazdo CI/Cl+
Gniazda we/wy 1 x 3,5 mm minijack
Gniazda we/wy 1 x SPDIF out
Standard VESA 300 x 300
Pobór mocy 84 W
Akcesoria w zestawie
  • 2 x Bateria AAA
  • Broszura dotycząca kwestii prawnych i bezpieczeństwa
  • Przewód zasilający
  • Skrócona instrukcja obsługi
  • Pilot
  • Podstawa na biurko
Wysokość 746.1 mm
Wysokość z podstawą 768.4 mm
Szerokość 1225.4 mm
Głębokość 69.1 mm
Głębokość z podstawą 260 mm