Philips Telewizor 55 cali OLED+ 55OLED908/12
Dostępność: na wyczerpaniu
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Opis
55OLED908/12
Daj się pochłonąć
Bardziej wciągający niż kiedykolwiek. Telewizor Ambilight.
Legendarny dźwięk Bowers & Wilkins.
Niezależnie od tego, co oglądasz, obraz jest realistyczny. Procesor P5 z technologią AI.
Realistyczne szczegóły w każdym świetle - nasz najjaśniejszy ekran
Wyjątkowa konstrukcja. Z myślą o przyszłości.
IMAX w Twoim domu. Certyfikat IMAX Enhanced
Kinowy obraz i dźwięk. Dolby Vision i Dolby Atmos
Jasny panel OLED META. Telewizor obsługuje wszystkie główne formaty HDR
Bezprzewodowy zestaw domowy Philips z technologią DTS Play-Fi
Niesamowita rozgrywka. 120 Hz, bardzo małe opóźnienie, G-Sync, VRR, FreeSync
Graj bez ograniczeń i zanurz się w niesamowicie realistycznym obrazie telewizora OLED! HDMI 2.1, niesamowicie szybka, natywna częstotliwość odświeżania 120 Hz oraz wyjątkowo niski input lag pozwalają wydobyć to, co najlepsze ze sprzętu do gier nowej generacji, zapewniając płynną, dynamiczną rozgrywkę, naturalny ruch i świetnie wyglądającą grafikę. Tryb gry Ambilight zapewnia jeszcze większe emocje.
Rozrywka, którą kochasz, z niewielką pomocą Google.
Smukły pilot z czujnikiem ruchu i ładowaniem za pośrednictwem złącza USB-C
Model
55OLED908/12
Panel OLED+
Przekątna ekranu 55"
Technologia HD Ultra HD/4K
Rozdzielczość 3840 x 2160
Proporcje obrazu 16:9
Tuner TV DVB-S2
Tuner TV DVB-S
Tuner TV Analogowy
Tuner TV DVB-T MPEG-2
Smart TV Tak
System TV Google TV
Obraz HDR10+
Obraz Micro Dimming Perfect
Obraz HDR10
Obraz Ambilight
Obraz HLG
Obraz HDR
Obraz HDR10+ Adaptive
Obraz Perfect Natural Motion
Obraz Tryb A.I. PQ
Obraz Tryb IMAX Enhanced
Obraz Dolby Vision
Obraz Filmmaker mode
Obsługa 3D Nie
DLNA Tak
Funkcje ECO
Funkcje Czujnik światła
Funkcje EPG
Funkcje Automatyczne skanowanie kanałów
Funkcje specjalne
  • HbbTV
  • Wbudowana funkcja Asystent Google
  • Pilot z mikrofonem
  • Współpraca z usługą Alexa
  • Wyszukiwanie Google
  • Filmy z Google Play
  • YouTube
  • Muzyka YouTube
  • Disney+
  • Apple TV
  • Netflix
  • Filmy Amazon Prime
  • Aplikacja Fitness
  • Ambilight Aurora
System dźwięku
  • Dźwięk Bowers & Wilkins
  • Konfiguracja głośników: 8,5 W x 6, głośnik niskotonowy 30 W
  • AC-4
  • Dolby Atmos
  • Dolby Digital MS12, V2.6.1
  • DTS:X
  • Dźwięk oparty na sztucznej inteligencji
  • Wyraźne dialogi
  • Wzmocnienie basów Dolby
  • Ustawienie głośności Dolby
  • Tryb nocny
  • Korektor A.I.
  • Kalibracja pomieszczenia
Max. moc głośników (sumaryczna) 80 W
Telegazeta (pamięć)
1000 stron
Procesor
Czterordzeniowy
Pamięć wewnętrzna 16 GB
Bluetooth Tak
WiFi Tak
Gniazda we/wy 1 x SPDIF out
Gniazda we/wy 1 x RJ-45 LAN
Gniazda we/wy 1 x Gniazdo CI/Cl+
Gniazda we/wy 3 x USB 2.0
Gniazda we/wy 1 x Wejście antenowe
Gniazda we/wy 1 x 3,5 mm minijack
Gniazda we/wy 4 x HDMI
Gniazda we/wy 1 x Satellite
Gniazda we/wy 1 x Subwoofer Pre Out
Standard VESA 300 x 300
Pobór mocy 84 W
Akcesoria w zestawie
  • Pilot
  • Podstawa
  • Przewód zasilający
  • Skrócona instrukcja obsługi
  • Broszura dotycząca kwestii prawnych i bezpieczeństwa
Wysokość 746 mm
Wysokość z podstawą 768 mm
Szerokość 1225 mm
Głębokość 71 mm
Głębokość z podstawą 260 mm