Philips Telewizor 55 cali OLED 55OLED909/12
Dostępność: na wyczerpaniu
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Opis
Oto prawdziwy realizm
Kompletny realizm. 4-stronne oświetlenie telewizora Ambilight.
Niezależnie od tego, co oglądasz, obraz jest realistyczny. Procesor P5 z AI.
Rozrywka, którą kochasz, z niewielką pomocą Google.
Niesamowita rozgrywka. Bardzo niskie opóźnienie, 144 Hz* VRR, G-Sync, FreeSync.
Graj bez ograniczeń i zanurz się w niesamowitym realizmie technologii OLED! HDMI 2.1, niesamowicie szybka natywna częstotliwość odświeżania 120 Hz i bardzo niskie opóźnienie wejściowe zapewniają płynną, responsywną rozgrywkę, super płynny naturalny ruch i świetnie wyglądającą grafikę. Tryb gamingowy Ambilights zapewnia jeszcze większe emocje, a jeśli grasz na komputerze PC, możesz cieszyć się 144 Hz VRR przez HDMI.
Kinowy obraz i dźwięk. Dolby Vision i Dolby Atmos.
IMAX w Twoim domu. Certyfikat IMAX Enhanced.
Łatwe łączenie się z inteligentnymi sieciami domowymi i asystentami głosowymi.
Bezprzewodowy zestaw domowy Philips z technologią DTS Play-Fi.
Legendarny dźwięk Bowers & Wilkins.
Przemyślana konstrukcja i odpowiedzialne opakowanie.
Model
55OLED909/12
Panel OLED
Przekątna ekranu 55"
Smart TV Tak
System TV Smart TV
Obraz Micro Dimming Perfect
Obraz Perfect Natural Motion
Obraz Dolby Vision
Obraz Tryb A.I. PQ
Obraz Tryb IMAX Enhanced
Obraz HDR10+ Adaptive
PVR/DVR Tak
Obsługa 3D Nie
DLNA Nie
Funkcje Czujnik światła
Funkcje ECO
System dźwięku
Kodek
  • AC-4
  • Dolby Atmos
  • Dolby Digital MS12, V2.6.1
  • DTS:X
Max. moc głośników (sumaryczna) 81 W
Tryb hotelowy Nie
Bluetooth Tak
WiFi Tak
Gniazda we/wy 3 x USB 3.0
Gniazda we/wy 1 x Gniazdo CI/Cl+
Gniazda we/wy 2 x Wejście antenowe
Gniazda we/wy 1 x Audio out
Gniazda we/wy 1 x 3,5 mm minijack
Standard VESA 300 x 300
Akcesoria w zestawie
  • Pilot z bezprzewodowym ładowaniem
  • Podstawa na biurko
  • Przewód zasilający
  • Skrócona instrukcja obsługi
  • Broszura dot. kwestii prawnych i bezpieczeństwa
  • 1 bateria litowo-jonowa
  • 1× kabel USB-C do ładowania pilota zdalnego sterowania
Wysokość 740 mm
Wysokość z podstawą 761 mm
Szerokość 1225 mm
Głębokość 56 mm
Głębokość z podstawą 240 mm