Philips Telewizor 65 cali LED 65PUS7009/12
Dostępność: na wyczerpaniu
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Opis
Telewizor 4K
Niezwykle ostry i żywy obraz.
Proste wyszukiwanie dzięki TITAN OS.
Dolby Atmos kinowa jakość dźwięku
Gotowy do gry. VRR i niskie opóźnienie wejścia na dowolnej konsoli.
Pilot z plastiku pochodzącego z recyklingu. Odpowiedzialne opakowanie.
Dane techniczne
Etykieta energetyczna
Pobierz
Model
65PUS7009/12
Panel LED
Przekątna ekranu 65"
Technologia HD Ultra HD/4K
Rozdzielczość 3840 x 2160
Tuner TV DVB-S
Tuner TV DVB-T MPEG-4 (H.264)
Tuner TV DVB-C
Tuner TV DVB-S2
Tuner TV DVB-T2/HEVC (H.265)
Smart TV Tak
System TV Smart TV
Obraz Pixel Precise Ultra HD
PVR/DVR Tak
Obsługa 3D Nie
DLNA Nie
Funkcje Automatyczne wyłączenie
Funkcje Wyłączenie obrazu (dla radia)
Funkcje ECO
Funkcje EPG
Max. moc głośników (sumaryczna) 20 W
Tryb hotelowy Nie
Bluetooth Nie
WiFi Tak
Gniazda we/wy 1 x Gniazdo CI/Cl+
Gniazda we/wy 2 x Wejście antenowe
Gniazda we/wy 2 x USB 2.0
Gniazda we/wy 3 x HDMI
Gniazda we/wy 1 x Audio out
Standard VESA 400 x 200
Wysokość 837 mm
Wysokość z podstawą 901 mm
Szerokość 1445 mm
Głębokość 97 mm
Głębokość z podstawą 300 mm