Producenci
Philips Telewizor 65 cali LED 65PUS7409/12
Opis
65PUS7409/12
Telewizor 4K
Szukasz czegoś? Dzięki temu telewizorowi 4K nie ma potrzeby przeszukiwania platform. Po prostu powiedz Asystentowi Google, aby znalazł wybrany film, program lub wideo w serwisie YouTube. Ciesz się niezwykle ostrym obrazem telewizora i realistycznym dźwiękiem Dolby Atmos.
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | 65PUS7409/12 |
| Panel | LED |
| Przekątna ekranu | 65" |
| Technologia HD | Ultra HD/4K |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Tuner TV | DVB-T2/HEVC (H.265) |
| Tuner TV | DVB-T MPEG-2 |
| Tuner TV | DVB-S2 |
| Tuner TV | DVB-S |
| Tuner TV | DVB-T MPEG-4 (H.264) |
| Tuner TV | DVB-C |
| Smart TV | Tak |
| System TV | Google TV |
| Obraz | HDR |
| Obraz | HLG |
| Obraz | Natural motion |
| Obraz | HDR10+ |
| Obraz | Micro Dimming |
| Obraz | HDR10 |
| PVR/DVR | Tak |
| Obsługa 3D | Nie |
| DLNA | Nie |
| Funkcje | Zegar |
| Funkcje | EPG |
| Funkcje | ECO |
| Funkcje | Wyłączenie obrazu (dla radia) |
| Funkcje | Czujnik światła |
| Funkcje specjalne |
|
| System dźwięku |
|
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 20 W |
| Tryb hotelowy | Nie |
| Telegazeta (pamięć) | 1000 stron |
| Bluetooth | Tak |
| WiFi | Tak |
| Gniazda we/wy | 1 x Wejście antenowe |
| Gniazda we/wy | 3 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 LAN |
| Gniazda we/wy | 1 x Gniazdo CI/Cl+ |
| Gniazda we/wy | 1 x SPDIF out |
| Gniazda we/wy | 2 x USB 2.0 |
| Standard VESA | 400 x 300 |
| Pobór mocy | 100 W |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wysokość | 842 mm |
| Wysokość z podstawą | 864 mm |
| Szerokość | 1446 mm |
| Głębokość | 92 mm |
| Głębokość z podstawą | 304 mm |
| Waga | 14.7 kg |
| Waga z podstawą | 15.2 kg |
| Pozostałe parametry |
EasyLink (HDMI-CEC):
|