Philips Telewizor 65 cali LED 65PUS7409/12
Dostępność: na wyczerpaniu
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Opis
65PUS7409/12
Telewizor 4K
Dane techniczne
Etykieta energetyczna
Pobierz
Model
65PUS7409/12
Panel LED
Przekątna ekranu 65"
Technologia HD Ultra HD/4K
Rozdzielczość 3840 x 2160
Proporcje obrazu 16:9
Tuner TV DVB-T2/HEVC (H.265)
Tuner TV DVB-T MPEG-2
Tuner TV DVB-S2
Tuner TV DVB-S
Tuner TV DVB-T MPEG-4 (H.264)
Tuner TV DVB-C
Smart TV Tak
System TV Google TV
Obraz HDR
Obraz HLG
Obraz Natural motion
Obraz HDR10+
Obraz Micro Dimming
Obraz HDR10
DLNA Nie
Funkcje Zegar
Funkcje EPG
Funkcje ECO
Funkcje Wyłączenie obrazu (dla radia)
Funkcje Czujnik światła
Funkcje specjalne
  • Interakcja z użytkownikiem: dublowanie ekranu
  • Telewizor interaktywny: HbbTV
  • Sterowanie głosowe: wbudowana funkcja Asystent Google
  • Współpraca z Amazon Alexa
  • Obsługa Asystenta Google
  • MATTER
  • Control4
  • Sklep Google Play
  • Filmy z Google Play
  • YouTube
  • Disney+
  • Apple TV
  • Netflix
  • Filmy Amazon Prime
  • WhaleFit
System dźwięku
  • Dolby Atmos
  • DTS:X
  • Wyraźne dialogi
  • Dźwięk oparty na sztucznej inteligencji
  • Korektor A.I.
  • Ustawienie głośności Dolby
  • Tryb nocny
  • Wzmocnienie basów Dolby
Max. moc głośników (sumaryczna) 20 W
Tryb hotelowy Nie
Telegazeta (pamięć)
1000 stron
Bluetooth Tak
WiFi Tak
Gniazda we/wy 1 x Wejście antenowe
Gniazda we/wy 3 x HDMI
Gniazda we/wy 1 x RJ-45 LAN
Gniazda we/wy 1 x Gniazdo CI/Cl+
Gniazda we/wy 1 x SPDIF out
Gniazda we/wy 2 x USB 2.0
Standard VESA 400 x 300
Pobór mocy 100 W
Akcesoria w zestawie
  • Pilot
  • 2 x Bateria AAA
  • Podstawa na biurko
  • Przewód zasilający
  • Skrócona instrukcja obsługi
  • Broszura dotycząca kwestii prawnych i bezpieczeństwa
Wysokość 842 mm
Wysokość z podstawą 864 mm
Szerokość 1446 mm
Głębokość 92 mm
Głębokość z podstawą 304 mm