Philips Telewizor 65 cali LED 65PUS7608/12
Dostępność: brak towaru
Opis
Niezwykle ostry i żywy obraz.
Kinowy obraz i dźwięk. Dolby Vision i Dolby Atmos.
Świetny telewizor bez zakłóceń. Telewizor Philips Smart TV.
Sterowanie głosowe. Współpracuje z Asystentem Google i usługą Alexa.
Smukły telewizor. Z myślą o przyszłości.
Doskonały do gier. VRR i niski input lag na dowolnej konsoli.
Dane techniczne
Etykieta energetyczna
Pobierz
Model
65PUS7608/12
Panel LED
Przekątna ekranu 65"
Technologia HD Ultra HD/4K
Rozdzielczość 3840 x 2160
Proporcje obrazu 16:9
Tuner TV DVB-T MPEG-4 (H.264)
Smart TV Tak
System TV Smart TV
Obraz HLG
Obraz HDR10+
Obraz HDR10
Obraz Pixel Precise Ultra HD
Obraz Dolby Vision HDR
DLNA Nie
Funkcje Wyłączenie obrazu (dla radia)
Funkcje Czujnik światła
Funkcje Zegar
System dźwięku
  • Dźwięk oparty na sztucznej inteligencji
  • Wyraźne dialogi
  • Dolby Atmos
  • Wzmocnienie basów Dolby
  • Ustawienie głośności Dolby
  • Tryb nocny
  • Korektor A.I.
Max. moc głośników (sumaryczna) 20 W
Kąt widzenia poziomy 178 °
Kąt widzenia pionowy 178 °
Tryb hotelowy Nie
Telegazeta (pamięć)
Hypertext (1000 stron)
Bluetooth Nie
Gniazda we/wy 1 x RJ-45 LAN
Gniazda we/wy 1 x Gniazdo CI/Cl+
Gniazda we/wy 1 x Audio out
Gniazda we/wy 1 x Wejście antenowe
Akcesoria w zestawie
  • Pilot
  • 2 baterie AAA
  • Podstawa na biurko
  • Przewód zasilający
  • Skrócona instrukcja obsługi
  • Broszura dot. kwestii prawnych i bezpieczeństwa
Wysokość 843 mm
Wysokość z podstawą 863 mm
Szerokość 1447 mm
Głębokość 91.6 mm
Głębokość z podstawą 299 mm