Philips Telewizor 65 cali LED 65PUS7609/12
Dostępność: brak towaru
Opis
Telewizor 4K
Niezwykle ostry i żywy obraz.
Proste wyszukiwanie dzięki TITAN OS.
Dolby Atmos kinowa jakość dźwięku
Gotowy do gry. VRR i niskie opóźnienie wejścia na dowolnej konsoli.
Pilot z plastiku pochodzącego z recyklingu. Odpowiedzialne opakowanie.
Bezproblemowo łączy się z inteligentnymi sieciami domowymi.
Dane techniczne
Model
65PUS7609/12
Panel LED
Przekątna ekranu 65"
Tuner TV DVB-T2/HEVC (H.265)
Tuner TV DVB-T MPEG-4 (H.264)
Tuner TV DVB-C
Smart TV Tak
System TV Smart TV
Obraz Pixel Precise Ultra HD
DLNA Nie
Funkcje EPG
Max. moc głośników (sumaryczna) 20 W
Tryb hotelowy Nie
Bluetooth Nie
Gniazda we/wy 3 x HDMI
Gniazda we/wy 2 x Wejście antenowe
Gniazda we/wy 1 x RJ-45 LAN
Gniazda we/wy 1 x Gniazdo CI/Cl+
Gniazda we/wy 1 x Audio out
Standard VESA 300 x 300
Akcesoria w zestawie
  • Pilot
  • 2 baterie AAA
  • Podstawa na biurko
  • Przewód zasilający
  • Skrócona instrukcja obsługi
  • Broszura dot. kwestii prawnych i bezpieczeństwa
Wysokość 834 mm
Wysokość z podstawą 864 mm
Szerokość 1446 mm
Głębokość 92 mm
Głębokość z podstawą 304 mm