Philips Telewizor 65 cali LED 65PUS8009/12
Dostępność: średnia ilość
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Opis
Telewizor 4K Ambilight
Żywe kolory i jasny, niezwykle ostry obraz.
Gotowy do gry. VRR i niskie opóźnienie wejścia na dowolnej konsoli.
Bezproblemowo łączy się z inteligentnymi sieciami domowymi.
Zanurz się w tym, co kochasz. Telewizor Ambilight.
Proste wyszukiwanie dzięki TITAN OS.
Dolby Atmos kinowa jakość dźwięku
Pilot z plastiku pochodzącego z recyklingu. Odpowiedzialne opakowanie.
Smukły telewizor o eleganckim, atrakcyjnym wyglądzie.
Zgodność z systemami Matter i Control4.
Dane techniczne
Model
65PUS8009/12
Panel LED
Przekątna ekranu 65"
Smart TV Tak
System TV TITAN OS
Obraz HLG
Obraz Ambilight
Obraz HDR10
Obraz HDR10+
PVR/DVR Nie
Obsługa 3D Nie
DLNA Nie
Technologie
Ambilight
Funkcje Odtwarzanie napisów
Funkcje Automatyczne wyłączenie
Funkcje Wyłączenie obrazu (dla radia)
Funkcje AVL
Max. moc głośników (sumaryczna) 20 W
Tryb hotelowy Nie
Telegazeta (pamięć)
Telegazeta Hypertext (1000 stron)
Bluetooth Nie
Gniazda we/wy 2 x USB 2.0
Standard VESA 400 x 300
Pobór mocy 0.5 W
Akcesoria w zestawie
  • Pilot
  • 2 baterie AAA
  • Podstawa na biurko
  • Przewód zasilający
  • Skrócona instrukcja obsługi
  • Broszura dot. kwestii prawnych i bezpieczeństwa
Wysokość 838 mm
Wysokość z podstawą 866 mm
Szerokość 1446 mm
Głębokość 90 mm
Głębokość z podstawą 297 mm