Philips Telewizor 65 cali LED 65PUS8319/12
Dostępność: na wyczerpaniu
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Opis
Telewizor 4K Ambilight
Zgodność z asystentami głosowymi.
Zanurz się w tym, co kochasz. Telewizor Ambilight.
Niezwykle ostry i żywy obraz.
Proste wyszukiwanie dzięki TITAN OS.
Dolby Atmos kinowa jakość dźwięku
Doskonały do gier. VRR i niski input lag na dowolnej konsoli.
Pilot z plastiku pochodzącego z recyklingu. Odpowiedzialne opakowanie.
Dane techniczne
Etykieta energetyczna
Pobierz
Model
65PUS8319/12
Panel LED
Przekątna ekranu 65"
Tuner TV DVB-T2/HEVC (H.265)
Tuner TV DVB-T MPEG-2
Tuner TV DVB-S
Smart TV Tak
System TV Smart TV
Obraz Pixel Precise Ultra HD
DLNA Nie
Funkcje EPG
Max. moc głośników (sumaryczna) 20 W
Tryb hotelowy Nie
Bluetooth Tak
Gniazda we/wy 2 x USB 2.0
Gniazda we/wy 1 x 3,5 mm minijack
Gniazda we/wy 2 x Wejście antenowe
Standard VESA 200 x 300
Akcesoria w zestawie
  • Pilot
  • 2 baterie AAA
  • Podstawa na biurko
  • Przewód zasilający
  • Skrócona instrukcja obsługi
  • Broszura dot. kwestii prawnych i bezpieczeństwa
Wysokość 847 mm
Wysokość z podstawą 905 mm
Szerokość 1451 mm
Głębokość 85 mm
Głębokość z podstawą 302 mm