Philips Telewizor 65 cali LED 65PUS8517/12 Android Ambilight
Dostępność: brak towaru
Opis
Telewizor LED 4K UHD Android 65PUS8517/12
The one to watch
The One z magicznym oświetleniem Ambilight. Tylko od Philips.
The One z żywym obrazem HDR. Telewizor 4K UHD Philips.
Niezależnie od źródła, zawsze perfekcja. Procesor P5 Philips.
Kinowy obraz i dźwięk. Dolby Vision i Dolby Atmos.
Smukły telewizor. Z myślą o przyszłości.
Bezprzewodowy zestaw domowy Philips z technologią DTS Play-Fi
The One jest gotowy do gry na każdej konsoli.
The One, po prostu inteligentny. Android TV.
Sterowanie głosowe. Asystent Google. Współpracuje z usługą Alexa.
Dane techniczne
Etykieta energetyczna
Pobierz
Model
65PUS8517/12
Panel LED
Przekątna ekranu 65"
Technologia HD Ultra HD/4K
Rozdzielczość 3840 x 2160
Proporcje obrazu 16:9
Tuner TV DVB-S
Tuner TV DVB-T2/HEVC (H.265)
Tuner TV DVB-S2
Tuner TV DVB-T MPEG-2
Tuner TV DVB-T MPEG-4 (H.264)
Tuner TV DVB-C
Smart TV Tak
System TV Android TV
Obraz HDR10+
Obraz Ambilight
Obraz Dolby Vision
Obraz Filmmaker mode
Obraz Natural motion
Obraz Micro Dimming Pro
Obraz Wide Color Gamut
PVR/DVR Tak
Obsługa 3D Nie
DLNA Nie
Funkcje Czujnik światła
Funkcje ECO
Funkcje Automatyczne wyłączenie
Funkcje Wyłączenie obrazu (dla radia)
Funkcje specjalne
  • Wstrzymanie odtwarzania programu
  • Wbudowana funkcja Asystent Google
  • Pilot z mikrofonem
  • Współpraca z usługą Alexa
System dźwięku
  • Moc wyjściowa (RMS): 20 W
  • Konfiguracja głośników: 2x10 W głośniki pełnozakresowe
  • Dolby Atmos
  • Dźwięk oparty na sztucznej inteligencji
  • Wyraźne dialogi
  • Tryb nocny
  • Korektor A.I.
  • Wzmocnienie basów Dolby
  • Ustawienie głośności Dolby
  • DTS Play-Fi
  • Personalizacja dźwięku Mimi
  • Kalibracja pomieszczenia
Max. moc głośników (sumaryczna) 20 W
Tryb hotelowy Nie
Telegazeta (pamięć)
Hypertext (1000 stron)
Procesor
P5 Perfect Picture
Pamięć wewnętrzna 16 GB
Bluetooth Tak
WiFi Tak
Gniazda we/wy 4 x HDMI
Gniazda we/wy 2 x Wejście antenowe
Gniazda we/wy 1 x SPDIF out
Gniazda we/wy 2 x USB 2.0
Gniazda we/wy 1 x RJ-45 LAN
Gniazda we/wy 1 x Gniazdo CI/Cl+
Gniazda we/wy 1 x 3,5 mm minijack
Akcesoria w zestawie
  • Pilot
  • Skrócona instrukcja obsługi
  • Broszura dot. kwestii prawnych i bezpieczeństwa
  • Przewód zasilający
  • Podstawa na biurko
  • 2 x Bateria AAA
Wysokość 833.5 mm
Wysokość z podstawą 904.9 mm
Szerokość 1450.5 mm
Głębokość 85.1 mm
Głębokość z podstawą 297.5 mm