Philips Telewizor 65 cali MINI LED 65PML9008/12
Dostępność: brak towaru
Opis
65PML9008/12
Filmy, które Cię wciągną. Gry, które możesz poczuć.
Zanurz się w tym, co kochasz. Telewizor Ambilight.
Doskonałość dużego ekranu dla każdego dramatycznego momentu
Niezależnie od źródła, zawsze perfekcja. Procesor P5 Philips.
Kinowy obraz i dźwięk. Dolby Vision i Dolby Atmos.
Wyjątkowa konstrukcja. Z myślą o przyszłości.
Bezprzewodowy zestaw domowy Philips z technologią DTS Play-Fi
Niesamowita rozgrywka. 120 Hz, bardzo niskie opóźnienie, VRR, FreeSync
Graj bez ograniczeń i zanurz się w żywych barwach telewizora Xtra! HDMI 2.1, niesamowicie szybka, natywna częstotliwość odświeżania 120 Hz oraz wyjątkowo niski input lag pozwalają wydobyć to, co najlepsze ze sprzętu do gier nowej generacji, zapewniając płynną, dynamiczną rozgrywkę, naturalny ruch i świetnie wyglądającą grafikę. Tryb gry Ambilight zapewnia jeszcze większe emocje.
Sterowanie głosowe. Współpracuje z Asystentem Google i Alexa
MiniLED. Inteligentne strefy podświetlania. Niebywały kontrast.
Obsługuje wszystkie główne formaty HDR.
Model
65PML9008/12
Panel MINI LED
Przekątna ekranu 65"
Proporcje obrazu 16:9
Tuner TV Analogowy
Tuner TV DVB-T MPEG-2
Smart TV Tak
System TV Smart TV
Obraz Perfect Natural Motion
Obraz Ambilight
Obraz HDR10
Obraz HDR
Obraz HLG
Obraz HDR10+
Obraz Micro Dimming Perfect
Obraz Dolby Vision
Obsługa 3D Nie
DLNA Tak
Funkcje EPG
Funkcje Automatyczne skanowanie kanałów
Funkcje ECO
Funkcje Czujnik światła
Funkcje Automatyczne wyłączenie
Funkcje Wyłączenie obrazu (dla radia)
Funkcje specjalne
  • HbbTV
  • Filmy Amazon Prime
  • Netflix
  • Sklep Philips
  • YouTube
  • Współpraca z usługą Alexa
  • Obsługa Google Home
System dźwięku
  • 2 głośniki średnich tonów 10 W, 2 głośniki wysokotonowe 10 W
  • Dolby Digital MS12, V2.6.1
  • DTS:X
  • Dźwięk oparty na sztucznej inteligencji
  • Wyraźne dialogi
  • Wzmocnienie basów Dolby
  • Ustawienie głośności Dolby
  • Tryb nocny
  • Dolby Atmos
  • Korektor A.I.
Max. moc głośników (sumaryczna) 40 W
Telegazeta (pamięć)
1000 stron
Procesor
Dwurdzeniowy
Bluetooth Tak
WiFi Tak
Gniazda we/wy 1 x RJ-45 LAN
Gniazda we/wy 1 x Gniazdo CI/Cl+
Gniazda we/wy 1 x 3,5 mm minijack
Gniazda we/wy 4 x HDMI
Gniazda we/wy 1 x Satellite
Gniazda we/wy 1 x Wejście antenowe
Gniazda we/wy 1 x SPDIF out
Gniazda we/wy 2 x USB 2.0
Standard VESA 300 x 300
Pobór mocy 102 W
Akcesoria w zestawie
  • Pilot
  • 2 x Bateria AAA
  • Podstawa na biurko
  • Przewód zasilający
  • Skrócona instrukcja obsługi
  • Broszura dotycząca kwestii prawnych i bezpieczeństwa
Wysokość 844 mm
Wysokość z podstawą 864 mm
Szerokość 1451 mm
Głębokość 85 mm
Głębokość z podstawą 286 mm