Philips Telewizor 65 cali MINILED 65PML8709/12
Dostępność: na wyczerpaniu
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Opis
Niedrogi telewizor Mini-LED. Genialny i przyjazny dla budżetu.
Niezależnie od źródła, zawsze perfekcja. Procesor P5 Philips.
Technologia Quantum Dot zapewnia niesamowite kolory i kontrast.
Rozrywka, którą kochasz, z niewielką pomocą Google.
Dolby Atmos - kinowa jakość dźwięku
Gotowy do gry. VRR i niskie opóźnienie wejścia na dowolnej konsoli.
Łatwe łączenie się z inteligentnymi sieciami domowymi i asystentami głosowymi.
Pilot z plastiku pochodzącego z recyklingu. Odpowiedzialne pakowanie.
Zgodność z Apple AirPlay.
Dane techniczne
Etykieta energetyczna
Pobierz
Model
65PML8709/12
Panel MINI LED
Przekątna ekranu 65"
Technologia HD Ultra HD/4K
Rozdzielczość 3840 x 2160
Proporcje obrazu 16:9
Tuner TV DVB-T2/HEVC (H.265)
Tuner TV DVB-S2
Tuner TV DVB-S
Tuner TV DVB-T MPEG-4 (H.264)
Tuner TV DVB-C
Smart TV Tak
System TV Google TV
PVR/DVR Tak
Obsługa 3D Nie
DLNA Nie
Max. moc głośników (sumaryczna) 20 W
Kąt widzenia poziomy 178 °
Kąt widzenia pionowy 178 °
Tryb hotelowy Nie
Bluetooth Tak
WiFi Tak
Gniazda we/wy 3 x HDMI
Gniazda we/wy 1 x Gniazdo CI/Cl+
Gniazda we/wy 2 x USB 2.0
Standard VESA 300 x 300
Wysokość 843 mm
Wysokość z podstawą 862 mm
Szerokość 1450 mm
Głębokość 85 mm
Głębokość z podstawą 284 mm