Philips Telewizor 65 cali MINILED 65PML9019/12
Dostępność: na wyczerpaniu
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Opis
65PML9019/12
Więcej kolorów. Więcej szczegółów. Więcej emocji.
Zanurz się w tym, co kochasz. Telewizor Ambilight.
Niezależnie od źródła, zawsze perfekcja. Procesor P5 Philips.
Technologia Quantum Dot zapewnia niesamowite kolory i kontrast.
Proste wyszukiwanie dzięki TITAN OS.
Kinowy obraz i dźwięk. Dolby Vision i Dolby Atmos.
Niesamowita rozgrywka. 120 Hz, bardzo niskie opóźnienie, VRR, FreeSync.
Graj bez ograniczeń i zanurz się w niesamowitym realizmie technologii QD MiniLED! HDMI 2.1, niesamowicie szybka natywna częstotliwość odświeżania 120 Hz i bardzo niskie opóźnienie wejściowe zapewniają płynną, responsywną rozgrywkę, super płynny naturalny ruch i świetnie wyglądającą grafikę. Tryb gamingowy Ambilights zapewnia jeszcze większe emocje, a jeśli grasz na komputerze PC, możesz cieszyć się 144 Hz VRR przez HDMI.
Pilot z plastiku pochodzącego z recyklingu. Odpowiedzialne opakowanie
Łatwe łączenie się z inteligentnymi sieciami domowymi i asystentami głosowymi
Bezprzewodowy zestaw domowy Philips z technologią DTS Play-Fi.
  • Obsługuje wszystkie główne formaty HDR
  • Zgodność z Matter i Control4
Model
65PML9019/12
Panel MINI LED
Przekątna ekranu 65"
Proporcje obrazu 16:9
Tuner TV Analogowy
Tuner TV DVB-T MPEG-2
Smart TV Tak
System TV TITAN OS
Obraz HLG
Obraz HDR10
Obraz HDR
Obraz Ambilight
Obraz HDR10+
Obraz Dolby Vision
PVR/DVR Nie
Obsługa 3D Nie
DLNA Tak
Funkcje EPG
Funkcje Czujnik światła
Funkcje ECO
Funkcje Automatyczne wyłączenie
Funkcje Wyłączenie obrazu (dla radia)
Funkcje specjalne
  • Netflix
  • HBO
  • YouTube
  • Filmy Amazon Prime
  • Kanał TITAN
  • Aplikacja pilota STB
  • Dublowanie ekranu
  • HbbTV
  • Wbudowana aplikacja Amazon Alexa
  • Współpraca z Amazon Alexa
  • Obsługa Asystenta Google
  • MATTER
  • Control4
System dźwięku
  • 4 głośniki pełnozakresowe 10 W
  • Kodek: Dolby Digital MS12, V2.6.2; Dolby Atmos; DTS:X
  • Wzmocnienie basów Dolby
  • Wyraźne dialogi
  • Dźwięk oparty na sztucznej inteligencji
  • Korektor A.I.
  • Ustawienie głośności Dolby
  • Tryb nocny
  • Personalizacja dźwięku
Max. moc głośników (sumaryczna) 40 W
Tryb hotelowy Nie
Telegazeta (pamięć)
1000 stron
Procesor
P5 Perfect Picture
Pamięć wewnętrzna 8 GB
Bluetooth Tak
WiFi Tak
Gniazda we/wy 2 x USB 2.0
Gniazda we/wy 1 x SPDIF out
Gniazda we/wy 1 x RJ-45 LAN
Gniazda we/wy 1 x Gniazdo CI/Cl+
Gniazda we/wy 4 x HDMI
Gniazda we/wy 1 x Satellite
Gniazda we/wy 1 x Wejście antenowe
Gniazda we/wy 1 x 3,5 mm minijack
Standard VESA 300 x 300
Pobór mocy 98 W
Akcesoria w zestawie
  • Pilot
  • 2 x Bateria AAA
  • Podstawa na biurko
  • Przewód zasilający
  • Skrócona instrukcja obsługi
  • Broszura dotycząca kwestii prawnych i bezpieczeństwa
Wysokość 844 mm
Wysokość z podstawą 904 mm
Szerokość 1451 mm
Głębokość 85 mm
Głębokość z podstawą 313 mm