Philips Telewizor 65 cali OLED 65OLED718/12
Dostępność: brak towaru
Opis
65OLED718/12
Cokolwiek oglądasz. W cokolwiek grasz.
Zanurz się w tym, co kochasz. Telewizor Ambilight.
Niezależnie od tego, co oglądasz, obraz jest realistyczny. Procesor P5 z AI.
Szczegóły i głębia. Telewizor OLED z Ambilight.
Wyjątkowa konstrukcja. Z myślą o przyszłości.
Kinowy obraz i dźwięk. Dolby Vision i Dolby Atmos.
Bezprzewodowy zestaw domowy Philips z technologią DTS Play-Fi
Rozrywka, którą kochasz, z niewielką pomocą Google.
Sterowanie głosowe. Asystent Google. Współpracuje z usługą Alexa.
Niesamowita rozgrywka. 120 Hz, bardzo małe opóźnienie, G-Sync, VRR, FreeSync.
Graj bez ograniczeń i zanurz się w niesamowitym realizmie OLED! HDMI 2.1, niesamowicie szybka, natywna częstotliwość odświeżania 120 Hz oraz wyjątkowo małe opóźnienie pozwalają wydobyć to, co najlepsze ze sprzętu do gier nowej generacji, zapewniając płynną, dynamiczną rozgrywkę i naturalny ruch. Tryb gry Ambilight zapewnia jeszcze większe emocje.
Dane techniczne
Etykieta energetyczna
Pobierz
Model
65OLED718/12
Panel OLED
Przekątna ekranu 65"
Technologia HD Ultra HD/4K
Rozdzielczość 3840 x 2160
Proporcje obrazu 16:9
Tuner TV DVB-S
Tuner TV DVB-T MPEG-2
Tuner TV DVB-S2
Tuner TV Analogowy
Tuner TV DVB-T2/HEVC (H.265)
Tuner TV DVB-T MPEG-4 (H.264)
Tuner TV DVB-C
Smart TV Tak
System TV Google TV
Obraz HDR10
Obraz HDR
Obraz Micro Dimming Perfect
Obraz Tryb A.I. PQ
Obraz HDR10+
Obraz HDR10+ Adaptive
Obraz Perfect Natural Motion
Obraz HLG
Obraz Filmmaker mode
Obraz Ambilight
Obsługa 3D Nie
DLNA Tak
Funkcje EPG
Funkcje Automatyczne skanowanie kanałów
Funkcje ECO
Funkcje Automatyczne wyłączenie
Funkcje Wyłączenie obrazu (dla radia)
Funkcje Czujnik światła
Funkcje specjalne
  • HbbTV
  • Wbudowana funkcja Asystent Google
  • Współpraca z usługą Alexa
  • Filmy z Google Play
  • Wyszukiwanie Google
  • YouTube
  • Netflix
  • Apple TV
  • BBC iPlayer
  • Filmy Amazon Prime
  • Disney+
  • Aplikacja Fitness
  • Muzyka YouTube
  • Ambilight Aurora
System dźwięku
  • 4 głośniki średnich tonów 10 W
  • AC-4
  • Dolby Atmos
  • Dolby Digital MS12, V2.6.1
  • DTS:X
  • Dźwięk oparty na sztucznej inteligencji
  • Wyraźne dialogi
  • Dolby Atmos
  • Wzmocnienie basów Dolby
  • Ustawienie głośności Dolby
  • Tryb nocny
  • Korektor A.I.
  • DTS Play-Fi
  • Personalizacja dźwięku Mimi
  • Kalibracja pomieszczenia
Max. moc głośników (sumaryczna) 40 W
Telegazeta (pamięć)
1000 stron
Procesor
Czterordzeniowy
Pamięć wewnętrzna 16 GB
Bluetooth Tak
WiFi Tak
Gniazda we/wy 1 x SPDIF out
Gniazda we/wy 4 x HDMI
Gniazda we/wy 1 x Satellite
Gniazda we/wy 3 x USB 2.0
Gniazda we/wy 1 x Wejście antenowe
Gniazda we/wy 1 x RJ-45 LAN
Gniazda we/wy 1 x Gniazdo CI/Cl+
Gniazda we/wy 1 x 3,5 mm minijack
Standard VESA 300 x 300
Pobór mocy 112 W
Akcesoria w zestawie
  • Pilot
  • 2 x Bateria AAA
  • Podstawa na biurko
  • Przewód zasilający
  • Skrócona instrukcja obsługi
  • Broszura dotycząca kwestii prawnych i bezpieczeństwa
Wysokość 830 mm
Wysokość z podstawą 847 mm
Szerokość 1450 mm
Głębokość 58 mm
Głębokość z podstawą 280 mm