Producenci
Philips Telewizor 65 cali OLED 65OLED806/12 Android, Ambilight 4
Opis
65OLED806/12
Wszechstronne zanurzenie. 4-stronne oświetlenie Ambilight.
Dzięki 4-stronnej technologii Philips Ambilight możesz poczuć każdą chwilę. Inteligentne diody LED rozmieszczone na ramie telewizora reagują na akcję rozgrywającą się na ekranie i emitują poświatę powodującą, że niemal zanurzysz się w obrazie. Spróbuj raz i przekonaj się o niezbędności tej funkcji do uzyskania pełni wrażeń.
Niezależnie od tego, co oglądasz, obraz jest realistyczny. Procesor P5 z AI.
Procesor P5 Philips z technologią AI zapewnia obraz tak realistyczny, że czujesz się jego częścią. Zaawansowany algorytm SI przetwarza obrazy w sposób podobny do ludzkiego mózgu. Bez względu na to, co oglądasz, zapewnia on wszystkie szczegóły, kontrast, bogate kolory i płynny ruch.
Tak wygląda realistyczny obraz. Telewizor Philips OLED.
Telewizor Philips OLED zapewnia szerszy kąt widzenia i wyjątkowo realistyczny obraz. Czernie są głębsze. Kolory są żywsze. Szczegóły w cieniach i światłach są precyzyjnie odwzorowywane. Obsługiwane są wszystkie główne formaty HDR. Poczujesz pełną moc każdej sceny.
Kinowy obraz i dźwięk. Dolby Vision i Dolby Atmos
Obsługa wysokiej jakości dźwięku i obrazu Dolby oznacza, że oglądana treść HDR będzie wyglądać i brzmieć doskonale. Ciesz się obrazem, który odzwierciedla oryginalne intencje reżysera, a także doświadcz przestrzennego dźwięku o prawdziwej wyrazistości i głębi.
Doskonałe wzornictwo. Od stojaka do pilota.
Każdy centymetr tego telewizora wygląda doskonale. Niezwykle smukła metalowa ramka. Miękki, teksturowany pilot ze skórzanym tyłem i podświetlanymi klawiszami. Odwracalne, dwukolorowe, metalowe nóżki, które można dopasować do telewizora w dowolnym kierunku, w zależności od preferowanego koloru.
Po prostu inteligentny. Android TV.
Telewizor Philips z systemem Android oferuje Ci rozrywkę, którą lubisz, kiedy chcesz. Możesz dostosować ekran główny, aby wyświetlać ulubione aplikacje, co ułatwia rozpoczęcie strumieniowego przesyłania filmów i programów, które lubisz. Możesz też kontynuować oglądanie od momentu jego przerwania.
Doskonały do gier. Bardzo małe opóźnienia niezależnie od konsoli
Telewizor firmy Philips jest wyposażony w najnowsze złącze HDMI 2.1 i automatycznie przełącza się na ustawienie bardzo niskiego poziomu opóźnień po rozpoczęciu gry na konsoli. Obsługa technologii VRR i FreeSync zapewnia płynną, szybką rozgrywkę. Tryb gier Ambilight wprowadza dreszczyk emocji do pokoju.
Dźwięk w wielu pomieszczeniach. DTS Play-Fi
Za pomocą funkcji DTS Play-Fi w telewizorze Philips możesz podłączyć głośniki w dowolnym pomieszczeniu. Masz bezprzewodowe głośniki w kuchni? No to już nie musisz przerywać filmu na czas przygotowywania przekąsek lub gdy chcesz przynieść z kuchni napoje dla swoich gości.
Sterowanie głosowe. Asystent Google. Współpracuje z usługą Alexa.
Naciśnij przycisk na pilocie, aby rozmawiać z Asystentem Google. Steruj za pomocą głosu telewizorem lub urządzeniami domu inteligentnego kompatybilnymi z Asystentem Google. Za pośrednictwem usługi Alexa steruj telewizorem przy użyciu urządzeń obsługujących usługę Alexa.
Żywy obraz HDR. Telewizor 4K UHD Philips.
Telewizor 4K UHD Philips jest kompatybilny z większością formatów HDR, w tym Dolby Vision. Niezależnie od tego, czy oglądasz pasjonujący serial czy grasz w najnowszą grę, docenisz pogłębione cienie, jasne, lśniące powierzchnie i bardziej naturalne kolory.
Przyjazny dla oczu
Przesyłaj strumieniowo, graj, oglądaj - i zadbaj o zdrowie swoich oczu dzięki telewizorom Philips OLED. Telewizory te charakteryzują się niskim poziomem niebieskiego światła, nie występuje u nich efekt migotania i nie powodują niekomfortowych odblasków, dzięki czemu spełniają międzynarodowe normy UL i TUV. Dzięki temu możesz cieszyć się większą ilością rozrywki, którą uwielbiasz.
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | 65OLED806/12 |
| Panel | OLED |
| Przekątna ekranu | 65" |
| Technologia HD | Ultra HD/4K |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Tuner TV | Analogowy |
| Tuner TV | DVB-T2/HEVC (H.265) |
| Tuner TV | DVB-T MPEG-2 |
| Tuner TV | DVB-S |
| Tuner TV | DVB-S2 |
| Tuner TV | DVB-T MPEG-4 (H.264) |
| Tuner TV | DVB-C |
| Smart TV | Tak |
| System TV | Android TV |
| Obraz | HLG |
| Obraz | Ambilight |
| Obraz | HDR10+ |
| Obraz | HDR |
| Obraz | Micro Dimming Perfect |
| Obraz | Ultra Resolution |
| PVR/DVR | Tak |
| Obsługa 3D | Nie |
| DLNA | Nie |
| Funkcje | EPG |
| Funkcje | Zegar |
| Funkcje | Czujnik światła |
| Funkcje | Automatyczne wyłączenie |
| Funkcje | Wyłączenie obrazu (dla radia) |
| Funkcje | Odtwarzanie napisów |
| Funkcje specjalne |
|
| System dźwięku |
|
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 50 W |
| Tryb hotelowy | Nie |
| Telegazeta (pamięć) | Hypertext 1000 stron |
| Procesor | 4-rdzeniowy |
| Bluetooth | Tak |
| WiFi | Tak |
| Gniazda we/wy | 1 x SPDIF out |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 LAN |
| Gniazda we/wy | 1 x Gniazdo CI/Cl+ |
| Gniazda we/wy | 3 x USB 3.0 |
| Gniazda we/wy | 4 x HDMI |
| Standard VESA | 300 x 300 |
| Pobór mocy | 0.3 W |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wysokość | 829.5 mm |
| Wysokość z podstawą | 843.1 mm |
| Szerokość | 1448.7 mm |
| Głębokość | 68 mm |
| Głębokość z podstawą | 290 mm |
| Waga | 26.6 kg |
| Waga z podstawą | 27.2 kg |