Philips Telewizor 65 cali OLED 65OLED806/12 Android, Ambilight 4
Dostępność: brak towaru
Opis
65OLED806/12
Wszechstronne zanurzenie. 4-stronne oświetlenie Ambilight.
Niezależnie od tego, co oglądasz, obraz jest realistyczny. Procesor P5 z AI.
Tak wygląda realistyczny obraz. Telewizor Philips OLED.
Kinowy obraz i dźwięk. Dolby Vision i Dolby Atmos
Doskonałe wzornictwo. Od stojaka do pilota.
Po prostu inteligentny. Android TV.
Doskonały do gier. Bardzo małe opóźnienia niezależnie od konsoli
Dźwięk w wielu pomieszczeniach. DTS Play-Fi
Sterowanie głosowe. Asystent Google. Współpracuje z usługą Alexa.
Żywy obraz HDR. Telewizor 4K UHD Philips.
Przyjazny dla oczu
Model
65OLED806/12
Panel OLED
Przekątna ekranu 65"
Technologia HD Ultra HD/4K
Rozdzielczość 3840 x 2160
Proporcje obrazu 16:9
Tuner TV Analogowy
Tuner TV DVB-T2/HEVC (H.265)
Tuner TV DVB-T MPEG-2
Smart TV Tak
System TV Android TV
Obraz HDR10+
Obraz HDR
Obraz Micro Dimming Perfect
Obraz Ultra Resolution
PVR/DVR Tak
Obsługa 3D Nie
DLNA Nie
Funkcje EPG
Funkcje Zegar
Funkcje Wyłączenie obrazu (dla radia)
Funkcje Odtwarzanie napisów
Funkcje specjalne
  • Filmy z Google Play
  • Muzyka z Google Play
  • Wyszukiwanie Google
  • YouTube
  • Natychmiastowe filmy Amazon
  • BBC iPlayer
  • Netflix
  • Filmy Amazon Prime
  • Disney+
  • Aplikacja Fitness
  • Spotify
  • Korektor A.I.
  • DTS Play-Fi
  • Personalizacja dźwięku Mimi
Max. moc głośników (sumaryczna) 50 W
Tryb hotelowy Nie
Telegazeta (pamięć)
Hypertext 1000 stron
Procesor
4-rdzeniowy
Gniazda we/wy 1 x SPDIF out
Gniazda we/wy 1 x 3,5 mm minijack
Gniazda we/wy 1 x RJ-45 LAN
Gniazda we/wy 1 x Gniazdo CI/Cl+
Gniazda we/wy 3 x USB 3.0
Gniazda we/wy 4 x HDMI
Standard VESA 300 x 300
Pobór mocy 0.3 W
Akcesoria w zestawie
  • Broszura dotycząca kwestii prawnych i bezpieczeństwa
  • Podstawa na biurko
  • 2 x Bateria AAA
Wysokość 829.5 mm
Wysokość z podstawą 843.1 mm
Szerokość 1448.7 mm
Głębokość 68 mm
Głębokość z podstawą 290 mm