Philips Telewizor 65 cali OLED 65OLED807/12 Android Ambilight
Dostępność: brak towaru
Opis
Telewizor 4K UHD HDR Android
Żywe kolory. Piękne. Wciągające.
Bardziej realistyczne wrażenia niż kiedykolwiek. 4-stronne oświetlenie Ambilight.
Niezależnie od tego, co oglądasz, obraz jest realistyczny. Procesor P5 z AI.
Wyjątkowa konstrukcja. Z myślą o przyszłości.
IMAX w Twoim domu. Certyfikat IMAX Enhanced.
Kinowy obraz i dźwięk. Dolby Vision i Dolby Atmos.
Bezprzewodowy zestaw domowy Philips z technologią DTS Play-Fi
Niesamowita rozgrywka. Minimalne opóźnienie przy 120 Hz. Funkcje G-Sync, VRR i Freesync.
Po prostu inteligentny. Android TV.
Sterowanie głosowe. Asystent Google. Współpracuje z usługą Alexa.
Obsługa głównych formatów HDR: zobacz więcej szczegółów tak, jak zaplanował to reżyser
Tak wygląda realistyczny obraz. Telewizor Philips OLED.
Model
65OLED807/12
Panel OLED
Przekątna ekranu 65"
Smart TV Tak
System TV Android TV
Obraz Ambilight
Obraz Dolby Vision HDR
Obraz Micro Dimming Perfect
PVR/DVR Tak
Obsługa 3D Nie
DLNA Nie
System dźwięku
  • 2.1-kanałowy
  • Moc wyjściowa: 70 W (RMS)
  • Dolby Atmos
  • DTS-HD (M6)
  • Dolby Digital MS12, V2.5
  • AC-4
  • 4 głośniki średnich tonów 10 W, subwoofer 30 W
  • Korektor A.I.
  • DTS Play-Fi
  • Personalizacja dźwięku Mimi
  • Kalibracja pomieszczenia
Max. moc głośników (sumaryczna) 70 W
Tryb hotelowy Nie
Telegazeta (pamięć)
Hypertext (1000 stron)
Procesor
Czterordzeniowy
Gniazda we/wy 1 x SPDIF out
Gniazda we/wy 1 x Audio out
Gniazda we/wy 3 x USB 2.0
Gniazda we/wy 4 x HDMI
Gniazda we/wy 2 x Wejście antenowe
Akcesoria w zestawie
  • Telewizor 65OLED807/12
  • Broszura dot. kwestii prawnych i bezpieczeństwa
  • Pilot
  • 2 x Bateria AAA
  • Podstawa na biurko
Wysokość 824.2 mm
Wysokość z podstawą 895 mm
Szerokość 1444.3 mm
Głębokość 68 mm
Głębokość z podstawą 286.5 mm